Bütün THT cilerin bu konuyu okumasını isterim!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

K!TYD4Y!

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
393
7
Hazır Çorba Yapıyor...
Arkadaşlar foruma geldim geleli hep kendilerini kandıran insanlar gördüm...Bumudur aynı forum arkadaşlıgı.Benim bildiğim THT paylaşım sitesidir,herhangi bi yazılım cıktıgı zaman paylaşılır. Tmm sizlerde paylaşıosunuz ama gerekli kişiler linklere virüs ekliyor.Biz buraya bişeyler paylaşmak için geldik.Başkalarının virüslü linklerini görmeye değil...!!!!!!!!UMARIMM SİZLERDE BANA HAK VERİRSİNİZ!!!!!

K!TYD4Y!

Katılımcı Üye
14 Tem 2008
393
7
Hazır Çorba Yapıyor...
Kimileri ...Yane işte diolarki virüs yazılımını kaldırın yada iptal edin diolar.Veya linkteki yazılımı ekliom bi bakıon anti-virüs ötmeye başlıo neymiş Trojen,Worm,Keylogger fln ... Ben artık buna bi son densin istiyorum Eftelya ...

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,097
59
EsEs
hemen hemen çoğu program virüslüdür. boşuna yazmıyolar virüs taraması yapın biz sorumlu değiliz diye :)

gördüğünü ihbar et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.