Bütün yasaklı sitelere direkt hiç bir şey yapmadan girme...

16bar

Yeni üye
20 Haz 2009
9
0
Allah razı olsun zerolance gerçektende süpersin kardeşşş helal olsunn bu siteyi kurandan da allah rağzı olsun bu sitedeki herkestende allah razı olsunnn süpersiniz beyler harikasınızz

burak74

Üye
26 Haz 2009
233
0
ONUN DAHA KOLAY BİR YOLU DAHA VAR yerel ağ bağlantısı NA TIKLA ORDAN özelliklere TIKLA ORADANDA internet iletişim kuralları ÇIKAR ÇİFT TIKLAYIN asağıdaki dns sunucu adreslerini kullan YAZAR OKLEYİN ORAYI SIRASIYLA 4.2.2.1 YAZIN BUARADA HER RAKAM DAN SONRA SPACE TUŞUNA BASIN OTOMATİK OLARAK ATLAR NUMARALARI YAZDIKTAN SONRA HER ŞEYE TAMAM DEYİN MODEME Bİ RESET İŞTE BİTTİ BU İŞLEMLER 1 DK ALMAZ

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
ONUN DAHA KOLAY BİR YOLU DAHA VAR yerel ağ bağlantısı NA TIKLA ORDAN özelliklere TIKLA ORADANDA internet iletişim kuralları ÇIKAR ÇİFT TIKLAYIN asağıdaki dns sunucu adreslerini kullan YAZAR OKLEYİN ORAYI SIRASIYLA 4.2.2.1 YAZIN BUARADA HER RAKAM DAN SONRA SPACE TUŞUNA BASIN OTOMATİK OLARAK ATLAR NUMARALARI YAZDIKTAN SONRA HER ŞEYE TAMAM DEYİN MODEME Bİ RESET İŞTE BİTTİ BU İŞLEMLER 1 DK ALMAZ
kardeşim zaten dns yi biliyolardır ama dns den korkanlar çok senin dediğinde olabilir yinede saol.

burhanozturk07

Yeni üye
18 Eki 2009
1
0
şirket adminlerinin engellediği mesela facebook gibi siteleride açabilirmi acaba bu

arkadaşlar bütün yasaklı sitelere (youtube,diziizle.net)gibi sitelere direkt olarak hiçbir site yardımı olmadan girme...

öncelikle...
Denetim masasından AĞ VE İNTERNET BAĞLANTILARI bölümünden İNTERNET SEÇENEKLERİNE girelim.Bağlantılar dan YEREL AĞ AYARLARINA girelim.
OTAMATİK YAPILANDIRMA KOMUT DOSYASINI işaretleyerek aşağıda açılan yazı çubuğuna aynen bunu yazın----- https://tik.lat/j4ujL -----sonra tamam tamam deyip bir resetten sonra tüm yasaklı sitelere girebilirsiniz.

şirket adminlerinin engellediği mesela facebook gibi siteleride açabilirmi acaba bu yöntem abiler. şirketin bilgi işlemcisi ağırlıklı olarak excel biliyo ama bazı konuları tam bilmiyo. vede ben acayip uyuz oluyorum. kızların facebookunu açıyo bizimkileri açmıyo ş.....z. bu konuda yardımı olacak abileri ablaların yazılarını bekliyorum. teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.