Çözüldü Bütün Yedekleme gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr159Dark

Yeni üye
10 Şub 2019
2
0
sevgili devrelerim ben Windows 7 kullanıyordum Windows 10 a geçmek istedim geçerken tüm herşeyi usb ye yedekledim kız arkadaşımın sadece bende olan fotoları falan not defteri kayıtlarım hack konusundaki programlar kayıtlar hepsini usb ye attım 32 gb ama removable drive diye bir şey çıktı önüme bende önemsemedim girdim içine attım herşeyi pc kapatıp açtım falan hep açılıyodu sonra Windows 10 a yükselttim usb yi bi taktım yok açılmıyor .ink uzantılı bir şey hiç açılmıyor silindi deffender tarafından recuvayla geri getirdim şimdi açılmıyor bir şey yapılmıyor herşey onun içinde internette sadece silmek için videolar falan var nolur lütfen yardımcı olun bu sorunu çözmem gerekli

Moderatör tarafında düzenlendi:

HeRqeLLe

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
367
0
THT
Korkmayın Tek Yapacağınız Şey;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Y1iz0-j8uKo[/ame]

Videodaki gibi gizli klasörleri açın ve daha sonra usb diskinize girin. İçindekiler duruyor oalcak pc'nize kopyalamadan önce taratın virüs giren dosyaları silin. Daha sonra Pc'nize kopyalayıp flash belleği biçimlendirin.

Mr159Dark

Yeni üye
10 Şub 2019
2
0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.