Donanım Büyük bir sıkıntım var bu anakartla çözmedim?

maitreisse

Yeni üye
25 Ara 2015
26
0
Adana
Öncelikle herkese selam aleyküm h61mp 20 g3 4 çekirdekli i3 işlemci 3300 mghz 2 gb hd 5450 ekran kartı ve 4 gb ramım var anakartı yeni aldım birinden windows 10 çekiyorum lan bağlantısı ünlem işareti veriyor windows 7 çekiyorum gene aynısı oluyor biosu güncelledim gene aynısı oluyor driverleri doğru yüklediğimden gayet eminim wifi bağlıyorum 1 saat sonra gene ünlem işareti çıkıyor geri düzeliyor formatı ve programları gayet iyi yüklememe rağmen derecelendirme 3.7 alıyorum benim bu sıkıntıdan kurtulmam için ne yapmam gerekiyor ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.