♠♦Büyük Pubg Mobile Rehberi /Taktik, Ayar [YKW]>>

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Merhabalar ben YKW.Forumda daha önce yazılmış Pubg Mobile ile ilgili taktik ceya rehber göremediğim için sizlere tüm bildiklerimi anlatacağım.Umarım işinize yarar.Bir kaç konu halinda anlatım olabilir.Tutamaklar, silah uçları, silahların özellikleri, spray yapma, keskin nişacı silahları vb.Tamamen ilginize bağlı.İyi okumalar

Oyuna Girmeden Önce Hazırlık
pubg_PNG12.png

İlk olarak raminizi temizleyin ve arkaplanda çalışan her şeyi kapatın.

Daha sonra.Oyun içi ayarlarda kare hızını 60FPS yapamıyorsanız GFX Tool indirmenizde fayda var.Gfx Tool indirip seçeneklerden 60Fps'i seçin.Çözünürlük ayarını da en düşüğe çekin.Ve en alttaki ayarı da ENABLE yapın.Bu oyundaki hassasiyet vb. gibi ayarlarınızın aynı kalmasını sağlar.Yapmazsanız oyunun eski ayarlarına döner.

Maça Girmeden Önce Hazırlık
pubg_PNG27.png

Oyunun alıştırma (training) haritasına girin ve elinize bir tane M416 ve mermilerini alın.Bu kısımda oyundaki kontrollerimizi değiştireceğiz.İlk olarak aşağıda verdiğim videodaki hassasiyet ayarlarını tek tek yapın.Sonra silahınıza farklı dürbünler takarak hedeflere sıkmaya çalışın.Spray yapmaya çalışın.Bazı dürbün ayarlarından hoşlanmadıysanız veya fazla hassas geliyorsa 1-2 tık düşürün.Kendinize göre özelleştirin nasıl rahat hissediyorsanız öyle yapın.
VIDEO: https://youtu.be/4BkIZxN82tc

Hassasiyet tamam ise gelelim tuşların yerlerine.Oyundaki profesyonellerin tümü ya jiroskop kullanır ya da 3 parmak tuş düzenini.Jiroskop her cihazda yok bu konuda anlatmayacağım

3 Parmak Tuş Düzeni

Icon_weapon_UZI.png

2 ateş etme tuşunu büyütüp ekranın sol üstüne yerleştirin.Tuşlar üst üste gelecek.Dürbün tuşunu ekranın sağ ortasına -köşeden biraz uzak- şekilde yerleştirin.Çanta,eğilme,yatma gibi tuşları büyütüp yerlerini azıcık oynatın.Yana eğilme tuşlarını ayarlardan açtığınızı varsayıyorum.İki yana eğilme tuşunu da dürbünün hemen yanına biraz aşağısına alın.Son olarak tüm tuşları %60-70 saydamlaştırmanız önerilir.Ekran daha temiz gözükür.Beyin yormaz.Ben yarın size kendi tuş düzenimi atacağım.Görsel olarak görmüş olursunuz.Ayarlar tamam ise oyuna geçelim di mi?:)

Llbm2z.jpg

Arkadaşlar ilgi gelirse maç sırasındaki taktikleri de vereceğim.Duvara anlatmak istemiyorum ilgi önemli.:)

Son düzenleme:

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux
Vay be bu jiroskopu kullanmanın beni bir gün profesyonel sınıfına çıkaracağını düşünmezdim.
Jiroskop SKS,SLR,MINI14 gibi silahlarda spray için çözüm.
Groza,Akm,M762 gibi çok seken silahlarda ise elle yapılan sprayin yanı sıra eksta katkı.
Ayrıca diyelim ki M24,Karabiner, AWM veya herhangi bir sniper kullanıyorsunuz, hareketli düşmanlar için birebir. Oyunu play store a gelmeden önce yüklediğim için jiroskop konusunda yeterince gelişkinim.
Jiroskop adamdır.
Konunuzun devamını bekliyoruz hocam.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Herkesin bilmediği ama bir kesimin kullandığı yöntemler. Emeğine sağlık.

Eyvallah:)

Ellerine sağlıl dostum yararlı

Teşekkürler:)

pubg delilerine atarım ben bu konuyu emeğine sağlık

cansın:)

Vay be bu jiroskopu kullanmanın beni bir gün profesyonel sınıfına çıkaracağını düşünmezdim.
Jiroskop SKS,SLR,MINI14 gibi silahlarda spray için çözüm.
Groza,Akm,M762 gibi çok seken silahlarda ise elle yapılan sprayin yanı sıra eksta katkı.
Ayrıca diyelim ki M24,Karabiner, AWM veya herhangi bir sniper kullanıyorsunuz, hareketli düşmanlar için birebir. Oyunu play store a gelmeden önce yüklediğim için jiroskop konusunda yeterince gelişkinim.
Jiroskop adamdır.
Konunuzun devamını bekliyoruz hocam.

Ah keşke bende de jiroskop olsaydı.Bugün oyundan daha çok zevk alabilirdim.Dediğin her şey doğru.O kadar kolaylık sağlıyor ki anlatamam :)

Hocam Pubg Lite Çıktı :D Onunla ilgilisini yap.

Pubg Mobile ve Lite arasında sadece grafik farkı var :)

CroxS

Yeni üye
30 Haz 2018
0
0
Benimki düzelmiyor ya 110.120 fps alıyorum yardım edermisiniz 2gb ekran kartım var :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.