Büyük site hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeRH@T

Yeni üye
15 Tem 2009
42
0
Karanlık Sokaklar
edit AgitCaN//BÖLÜM KURALLARINI OKUYUN//KONU KILIT

arkadaşlar şimdiye kadar hep küçük sitelerle uğraştık bilgili biri detaylı bilgi verebilirmi.......

23 Ağu 2009
57
0
arkadaşım öncelikle hack programla yapılmaz bunları hacklemek için oldukça iyi hack bilgin olması gerekir ki buda yetmez sitede açık olması lazım sonuçta bir sihirbaz değilsin yada değiliz

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
evet siteler programla hacklenmez :) programlar sadece senin verdiğin bilgiyi senin yerine hızlı bi şekilde yapar :) :) büyük siteler hacklemek için whois çekerek diğer küçük siteler üzerinden shell atıp büyük siteye zarar verme imkanın olaiblir

kmaiml

Uzman üye
5 Mar 2008
1,246
0
System32
evet zamanla.... ben hiç bişe bilmiyordum zamanla siteye index atmayı öğrendim açığı olanlara :D hiç affetmem fakat açığı olan siteyi bulma konusunda biraz zorluk çekiyorum...

plutonyus

Yeni üye
1 Eyl 2009
41
0
:) bunu yapan olursa elini öperim :p

edit:ya onu bırakında küçük olsun onu öğretin bana :)

edit AgitCaN//msn adresi vermek yasaktır
//flodd YAPMAYIN.UYARIDIR

EDİT:2msn adresim ilim almak istiyorum bu konularda her türlü öğrenmem için ne gerkirse yaparım
herkese duyurullur biligili abilerin ellerinden öperim :):):)

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
xxxxxxxxxxxxx @ hotmail.com
msn adresim ilim almak istiyorum bu konularda her türlü öğrenmem için ne gerkirse yaparım
herkese duyurullur biligili abilerin ellerinden öperim :):):)
sakamısın arkadasım kım 21 mesajlı yenı uyeye gevenıp ıletısım kuracak senle . ayrıca msn adresı vermek yasak . ılım verecekmıs msn adresınden yesınler . aklı sıra msn ekletıp muhabbet kurup program yollayacak gonderım sırasında ıp ye bakacak paylasıma acılsa pc tamam . yada trojen yedırmeye calısacak

Son düzenleme:

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
sakamısın arkadasım kım 21 mesajlı yenı uyeye gevenıp ıletısım kuracak senle . ayrıca msn adresı vermek yasak . ılım verecekmıs msn adresınden yesınler . aklı sıra msn ekletıp muhabbet kurup program yollayacak gonderım sırasında ıp ye bakacak paylasıma acılsa pc tamam . yada trojen yedırmeye calısacak

ilim öğretcem demiyor ilim öğrenmek istiyorum diyor yanlış okudun heralde :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.