Çözüldü Büyüleri bilen baksın bi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uslanmax

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
933
0
Ankara
nW1nQg.jpg

Merhaba abilerim , kardeşlerim .Geçenlerde bir yakınım senin astımın var diye kaya tuzu verdi.Bende tuzu yatak odama koydum. Sonradan incelediğimde tuzun ortasında bir ip gibi bişey vardı. Ben bu tuzdan işkillendim. Kendi evimde de kaya tuzu vardı ama bu tuz sanki el yapimiydi . Buyu oldugunu duşunuyorum .bilen varsa yardim edebilir mi .

Moderatör tarafında düzenlendi:

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
577
26
Sakarya
Kardeşim 4 yıldır paranormal yerlere gidiyorum terk edilmiş köyler söylentiler araştırma yapıyorum bi düşün samanları neden bağlıyolar saman şimdi büyü mü değil buda aynı şey

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Kardeşim 4 yıldır paranormal yerlere gidiyorum terk edilmiş köyler söylentiler araştırma yapıyorum bi düşün samanları neden bağlıyolar saman şimdi büyü mü değil buda aynı şey
Astımı büyüylemi bozacakalar büyüylemi anliycaklar var oldugunu

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
577
26
Sakarya
Bunları dengede tutmalırı lazım bu yüzden ip bağlanmış
Büyü öyle basit bişey değil aklında bulunsun öyle açık saçık yere koyulmaz

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
bu tuz senin bildiğin yemeğe koyulan tuzlardan değil değerli tuzlar bunlar o ip buları bir arada tutmaya yarıyor tam olarak hangi maddeydi hatırlamıyorum ama gece yakınlarındayken yatınca burun kanallarında ne var ne yok hepsi temizleniyor solunum yolları açılıyor çok değişik bişi alternatif tıp olarak kullanılıyor için rahat olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.