ByBermuda ile özel röportaj!

BLuuXe

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
643
0
Adana
BLuuXe¬:
Öncelikle merhaba kendinizi biraz tanıtır mısınız?
ByBermuda:
Benim adım Talha.18 yaşındayım ve Sakarya'da oturuyorum.
BLuuXe¬:
THT'a nasıl katıldınız?
ByBermuda:
Abim eski üyelerdendi.Ben hep ona bakar dururdum ne yapıyor diye.El ve hayal gücüm biraz iyiydi.Anlayacağınız grafik tasarım bölümünde çalışmak istiyordum.Öncelikle diğer forumlarda çalıştım.Sonra THT de kendimi ilerletmeye geldim.
BLuuXe¬:
Daha önce hangi sitelerde bulundunuz ve görev aldınız mı?
ByBermuda:
Turkmmo hilemerkezi gibi ünlü sitelerde ve
Birkaç küçük sitelerde çalıştım bir de.
BLuuXe¬:
THT'ın şu anki kadrosu nasıl? Sizce neler yapılabilir?
ByBermuda:
Kadrosu çok iyi.Forumda ortam vardı eskiden.Herkes bizim hakkımızda yardımsever ve kafa kişiler diyordu.Biz asistan idik.
Üst düzey yöneticilerden Arantir ve Nightwolf uzun zamandır girmiyorudu.Biz THT genel sohbet ve muhabbet bölümünde varken hep online oldukları için çok mutluyduk...
BLuuXe¬:
Sizin Tümgeneral grubu neden çıkarıldı?
ByBermuda:
Üyeler yeterince yardımcı olamıyorduk.Forumu güzelleştiriyorduk.Ben asistan grafikerdim.Hatta forumun 5 yıldır değişmediği root avatarı değiştirdim.Foruma çok yararımız oldu.Yeterli olamamamışız.Diğer atılan arkadaşlar bir daha foruma girmedi bile.Önemli grafikerlerimiz çıktı.
THT dağılma aşamasına girmişti.Ama üyelerin de yardımıyla düzelttik kendimizi...
BLuuXe¬:
Hmm güzel bir maziniz varmış. Şu an tarafsız olduğunuzu varsayarsak Türkiye'nin en iyi hack forum sitelerinin isimleri nelerdir?
ByBermuda:
AyyıldızTim TürkHackTeam ve CyBerWarrior demek isterdim.Biz hariç ikisi çalışmalarını durdurdu şuan.
BLuuXe¬:
Örnek aldığınız THT üyesi varmı?
ByBermuda:
Reflection SaMuRai ve GhostWarrior
BLuuXe¬:
Sizi hacklemek mümkün mü?
ByBermuda:
Neyi mi?
BLuuXe¬:
Yani sizin Pcnizi hacklemek mümkün mü?
ByBermuda:
Herkesinkisi hacklenebilir.
BLuuXe¬:
Sizin eklemek istediğiniz başka bir şey varmı son olarak?
ByBermuda:
Yok sizin için yeterli ise olur.
BLuuXe¬:
Programlama dili biliyor musunuz?
ByBermuda:
Proglamlamaya geçmemi isteyenler oldu fakat bir bilgim yok.
BLuuXe¬:
Röportaj için teşekkür ediyorum iyi akşamlar
ByBermuda:
İyi akşamlar...

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Güzel röpörtaj olmuş.Yüreğinize sağlık.Sen kendini örnek al.Ben heyecan yaparım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.