ByHardy21 Kimdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByHardy21

Üye
16 Tem 2012
72
0
Arkadaşlar Size Kendimden Kısaca Bahsetmek İstedim Ve Bu Konuyu Açtım

Gerçek Adım Serdar Diyarbakırlıyım Zaten Nickim de ki 21'den Çoğu Kişi Anlamıştır Ve Diyarbakırlı Olduğumdan Gurur Duyar Bunu Her Yerde Belli Ederim

Yaşım 16 Boyum 1.74 Kilom Biraz Fazla 75 :mml Ama Hayırlısıyla Zayıflıyorum :yaho1
İyi Bilgisayar Kullanırım Bu Yüzden Çevremdekiler Bana Hacker Der Ama Bu Foruma Gelince Anladım Ki Ben Hackerin Çeyreği Bile Değilim Ve Olamiyacam :yo

Tam Bir Metin2 Tutkunuyumdur Metin2yi İyi Oynarım Kendi Pvp Serverimi Kurarım Hep Ama Ne Yazıkki Serverlerime Sürekli Saldırı Gelir :trl Napak Kader :q

Arkadaşlıkta Çok İyiyimdir Ve Arkadaşımı Asla Satmam Yeni Arkadaşlıklar Edinmek İçin Forum Sitelerine Filan Çok Takılırım :drunk Arkadaşlarıma Her Türlü Sorunlarında Yardımcı Olmak İçin Elimden Geleni Yaparım :D

Ve Entelektüel Bir Kişiliğim Vardır Bu Yüzden Sınavlarda Türkçe Ve Sosyalden Soru Kaçırmam :yaho1 :yaho1 :yaho1

ByHardy21

Üye
16 Tem 2012
72
0
Tanıştığımıza Memnun Oldum İngilizcem Çok İyidir :D Nice To Meet You İngilizcem Çok İyidir :D
Bende Çok Şakacı Ve Sempatik Biriyim Ama Yeri Geldiğinde de Çok Ciddi Olurum :puah

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
kilon boyuna göre normal balkonsuz bir ev olmayacağı gibi göbeksiz bir erkekte olamaz sendeki göbek sayılmaz :D hg genç

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Kendinizi çok iyi anlatmışsınız ... İçten ve yalın bir şekilde.. Cok begendim..İns güzel arkdaslar edinmen dileklerimlee... İyi forumlar . Hayırlı ramazanlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.