ByPass Dork Yazma & Site Hackleme ☬❛GonzaLes.•°*”˜シ

Cympries

Üye
24 Nis 2016
140
0
Kod:
[B][COLOR="Red"]2008 Civarı yabancı forumlardan Türk forumlarına taşındı ve yeni yeni popüler oluyor lakin böyle siteleri hacklerken ne gibi bir haz duyar insan, size kalmış. 2010 Civarı yabancı forumlarında JS injection yapılmaya ve paylaşılmaya başlandı ve ne bu forumda ne başka bir Türk forumunda bahsi bile geçmiyor. Paylaşıma değil eleştirim, Türk milletine. Türk milleti olarak bildiklerimizi saklayarak başkalarının yapmamasını sağlamak en asli görevimiz. Çünkü o kadar benciliz ki, aman o siteleri ben hackleyeyim başkası hacklemesin havasındayız. THT adına da üzülüyorum. Bu kadar bilgili kişiler neden JS Injection bilmiyor yada biliyorsa neden paylaşmıyor... Gidipte bu kadar bilgili varken ben paylaşırsam, kusura bakmayın da en büyük forum olmak en iyi forum olmak anlamına gelmiyormuş, görmüş oluruz. Bu yorumu okuyanların da JS injection kavramını duymasını sağlamış olduk. Size iyi araştırmalar. Haydi eyvallah.[/COLOR][/B]

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,806
2
375
85
u bilmiyorum maalesef
Kod:
[B][COLOR="Red"]2008 Civarı yabancı forumlardan Türk forumlarına taşındı ve yeni yeni popüler oluyor lakin böyle siteleri hacklerken ne gibi bir haz duyar insan, size kalmış. 2010 Civarı yabancı forumlarında JS injection yapılmaya ve paylaşılmaya başlandı ve ne bu forumda ne başka bir Türk forumunda bahsi bile geçmiyor. Paylaşıma değil eleştirim, Türk milletine. Türk milleti olarak bildiklerimizi saklayarak başkalarının yapmamasını sağlamak en asli görevimiz. Çünkü o kadar benciliz ki, aman o siteleri ben hackleyeyim başkası hacklemesin havasındayız. THT adına da üzülüyorum. Bu kadar bilgili kişiler neden JS Injection bilmiyor yada biliyorsa neden paylaşmıyor... Gidipte bu kadar bilgili varken ben paylaşırsam, kusura bakmayın da en büyük forum olmak en iyi forum olmak anlamına gelmiyormuş, görmüş oluruz. Bu yorumu okuyanların da JS injection kavramını duymasını sağlamış olduk. Size iyi araştırmalar. Haydi eyvallah.[/COLOR][/B]

Dediğiniz kavramı siz biliyorsanız buyurun forum sizindir.
Paylaşabilirsiniz.

Önerim olucak yazılarınızı CODE içlerine yazmasanız gayet iyi olur.

Cympries

Üye
24 Nis 2016
140
0
Paylaşmam fakat bildiğimi sana kanıtlayabilirim.
Neden paylaşmıyorum onu da söyleyeyim çünkü bu işten para kazanıyorum ve JS Injection işini yapabilmek için 2 senemi harcadım.

Dediğiniz kavramı siz biliyorsanız buyurun forum sizindir.
Paylaşabilirsiniz.

Önerim olucak yazılarınızı CODE içlerine yazmasanız gayet iyi olur.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,806
2
375
85
u bilmiyorum maalesef
Eleştirim burda sana değil.
Ben kendimi çok bilgili görmüyorum hatta THT içerisindeki bazı üyeler ve yöneticiler benden daha ileriler ama elin gevurları hack konusunda çağ atlarken THT yerinde sayıyor.

Tamam işte dostum.
Madem onlar paylaşmıyor cimrilik yapıyor siz paylaşın ?

Benim burda diyeceğim sizde ben paylaşmam diğerleri neden paylaşmıyor , diğer hack grupları çağ atlıyor THT yerinde sayıyor derseniz ve sürekli böyle tartışmalar yaparsak biryere gelemeyiz.
Ben bildiğimi anlattım ve dahada öğrendikçe paylaşırım benlik bir sıkıntı yok bildiklerimi paylaşırım.

Bu sürekli böyle devam eder yoksa.

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Ellerine sağlık Speedy : )

Okurken gülümsetiyorsun adamı :D

Sen hiç değişme Kardeşim.

Saygılar
HABİR

FFB

Uzman üye
27 Mar 2016
1,941
3
Samsun
Bu adamın bütün konularının arşiv şeklinde toplayacam. Yok böyle kaliteli içerik. Teşekkürler gonzales

H4Z4RD

Uzman üye
3 Ara 2015
1,804
0
Gizli dork paylaşımı kaldırıyorum konuyu :D Şaka şaka ellerine sağlık :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.