ByPass Yöntemi İle Site Hackleme ~ Stajyer ~

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
Öncelikle buna ByPass yöntemi denmez. SQL Açığı ile site hacklemek demen gerekiyordu. Sadece Injection demen yanlış olurdu. Daha sonra gelecek olursak o program WordPress, Joomla sitelerde falan panel taramaktadır. Hazır sitelerin neredeyse hiçbirinde SQL Açığı bulunmaz. Yani en azından Login ByPass yapabileceğin SQL Açığı bulunmaz.
Alla alla :) Dostum iyi değilsin yat uyu
Çok iyi anlatım hocam. Eline sağlık. Bir video olsaydı daha iyi olurdu.
Teşekkür ederim,gerek duymadım ama ekliyebilirim.
Güzel, ellerine sağlık

Teşekkür ederim.

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in

LoneMans

Üye
24 Eyl 2016
53
0
Antalya
İlk olarak konuyu tam oalrak okumadım ancak bir sorum var genel olarak baktım konuya yani, benim bildiğim kadarı ile kullanılan SOn 2 program yani Brute Force Attack ve Arama Moturu adlı program ile yapılan bu attacklerde arama motorundan siteleri aldıktan sonra ve brute force attack aktardıktan sonra Login kısmına Admin vb. şeyler yazılır şifre yerine ise, Admin123 falan filan gibi şeyler yazılır ancak sizin anlatamınızda '=' 'or' bu var neden bunu kullanıyoruz? ne için?

qRunt11

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
695
2
Alla alla kesin şimdi senin konunu alıntı yaptım inanamıyorum...

Forumda bulunan konuların aynısını konu açıp asistan ol güzelmiş.
"Alla alla kesin şimdi senin konunu alıntı yaptım inanamıyorum..." Açığı siz buldunuz sanırım.
İşe yaramaz konu eleştiriye açık olmayan konu sahibi.

Postumu kaldıran yönetici zm den sebebini yazda bakalım hangi kural gereği kaldırmışsın.

19 Mar 2017
193
0
"Alla alla kesin şimdi senin konunu alıntı yaptım inanamıyorum..." Açığı siz buldunuz sanırım.

Postumu kaldıran yönetici zm den sebebini yazda bakalım hangi kural gereği kaldırmışsın.
kusura bakma ama sen kimsin burdakileri aşağılıyorsun? nereden aldın bu yetkiyi?

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in

Yorumsuz...
sağol
kusura bakma ama sen kimsin burdakileri aşağılıyorsun? nereden aldın bu yetkiyi?

Boşver kardeşim ilgilenme onla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.