ByRes Ses Kaydedici BOMBA!

ByRes

Üye
6 Ağu 2015
136
0
Selamın aleyküm arkadaşlar;
Bugün bir ses kaydedici programı yaptım epey zamanımı aldı emeğe saygı olarak bir yorum bir teşekkür edersiniz artık :)
Program basittir arayüzünde görüldüğü gibi kayda başla diyorsunuz üstte kaydediliyor yazısı çıkar zaten kaydedin sesinizi kaydı durdur dediğinizdeki mesaj kutusunda nereye kaydettiği ve ismi yazıyor
9038incit7407096.jpg

Teşekkür ederim kullananlara :)

Dosya Linki : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Virüs Total Boş boş virüs çıkartıyor arkadaslar alakası yok güvenlidir

https://www.virustotal.com/tr/file/...19b4e4921d3c6abf9e913c5c/analysis/1469017455/

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Eline Sağlık Ancak Zaten Windows un Kendi Ses Kaydedicisi Var Yani İhtiyaç Olcağını Sanmıyorum Dostum.

RieqyRDM

Üye
6 Haz 2016
88
0
Eline Sağlık Ancak Zaten Windows un Kendi Ses Kaydedicisi Var Yani İhtiyaç Olcağını Sanmıyorum Dostum.

Neden her konuda böyle insanlar çıkıyor ?

Adam emek vermiş uğraşmış belkide onda çalışmıyor belkide alternatif olarak yaptı bir kerede pozitif düşünüp "Ellerine sağlık güzel olmuş" Deseniz ?

Ellerine sağlık kendini dahada geliştirmen dileğiyle.

ByRes

Üye
6 Ağu 2015
136
0
Teşekkürler

Adam emek vermiş uğraşmış belkide onda çalışmıyor belkide alternatif olarak yaptı bir kerede pozitif düşünüp "Ellerine sağlık güzel olmuş" Deseniz ?

Kardeşim saol valla içimi döktün :)
Yani beni 2 konudur savunuyosun vallahi saolasın :)

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya

Güzel kardeşim sanırım yazdığım ilk 2 kelimeyi okumadın.

Ben Adamın Emeğine Saygılıyım Uğraşmış yapmış ama sadece windowsun aynı görevi Gören Bir Aracı Var Dedim.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Neden Her Konuda Yazılan Şeylerin Tamamını Okumayan Yada Yanlış Anlayan İnsanlar Çıkıyor?

TEKRARDAN Eline Sağlık Dostum

ByRes

Üye
6 Ağu 2015
136
0
Güzel kardeşim sanırım yazdığım ilk 2 kelimeyi okumadın.

Ben Adamın Emeğine Saygılıyım Uğraşmış yapmış ama sadece windowsun aynı görevi Gören Bir Aracı Var Dedim.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Neden Her Konuda Yazılan Şeylerin Tamamını Okumayan Yada Yanlış Anlayan İnsanlar Çıkıyor?

TEKRARDAN Eline Sağlık Dostum

sorun yok kardeşim eywallah

ByRes

Üye
6 Ağu 2015
136
0
windows taki arama bolumune ses kaydedici yazarsanda cikiyor ama yeni baslamissin anlasilan eline saglik

Eywallah yeni deiim artik biraz gelistim fakat amacim yeni seyer yapmak ve de yeni bir fonksiyin ekledim oynat bolumu arkaplanda dinliyebiliyisunuz rap yapan arkadaslar hem beati hem de o kaydi ayni anda acabiliyor ve de grafik bakımından daha da iyi tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.