C# 30 saniyede bir ss alip maile gönderme

stewe

Üye
31 Ara 2014
157
0
Carsamba gunu gıdecek bı C# performansım var ve yazılılar bu hafta baslıyo Odev su: 30 sanıyede bır ekran goruntusunu cekıp ayarladıgım maıl adresıne gonderıcek Cok acıl arkadaslar lutfen bırı yapılıs halını gondersın daha once yapmaya calıstım yapmıstım 30 sanıyede bır cekıyodu ıstedıgın yere kaydedıyodu ama hoca maıle gonderme ekledı benımde okadar bılgım ve zamanım yok lutfen bırı yardım etsın...:RpS_mellow::RpS_mellow::RpS_mellow::RpS_huh::RpS_huh::RpS_huh:

Moderatör tarafında düzenlendi:

stewe

Üye
31 Ara 2014
157
0
normalde boyle baslık koymuyordum gercekten acıl oldugu ıcın.
Eskiden THT yardım merkezıne daha cok onem verırdı:confused: sımdı yardım eden yokya7

Kimse Bisey Yazmıyor yaa bunasıl ıs aynı konuyu ıkı kez actım bırdahamı acıyım

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.