C# Anlayanlar Bakabilir Mi?

1597534862

Uzman üye
19 Eki 2010
1,156
0
Samsun
S.a arkadaşlar C#'a çalışmaya yeni başladım ve bir yakınım benden birşey istedi ben şuan bilmediğim için sizden yardım isteyeceğim.Bir uygulama olacak ve uygulamada kullanıcı adı ve şifre yeri olacak altında giriş yapı tıkladığımızda tarayıcı açılıp direkt siteye bağlanıp giriş yapacak(kullanıcı adı şifre yazıp giriş yaptığımda irekt tht ye girecek mesela) ve kullanıcı adı da şifre gibi * lı olacak.Yardım edebilcek varmı

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Birileri oturup senin için bu kodu yazarmı bilemem ama webbrovser işlemlerini araştır bolca örnek mevcut. direk c# facebook a giriş vb. yazarsan hazır projelerde bulabilrisin. Kolay gelsin

rigby00

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
495
0
Aleyküm Selam,

Bilgin var mı bilmiyorum pek fakat üstü açık şekilde anlatıyım. Önce Web Browerser ekleyin sonra internetten Web Browser'ın nagivate özelliğini bir araştırın yapmanız gereken şey çok basit forumunuza textbox ekleyip(örnek bu k.adı) sonra sitenin kaynak kodlarını bakıcaksınız ve hangi id'ye ait olduğunu bulup o id'yi çağıracaksınız dediğim gibi üstü açık anlattım arkadaşın verdiği linki yazının sonlarında gördüm orda ki işlemler aslında benim yazıya döktüğüm halidir.

Kolay gelsin sorun olursa sor dostum.

hecate

Üye
12 Şub 2016
66
0
Webbrowser'da açarsan,webbrowser'da kalırsın.Adam senin programının üstünde okumak zorunda kalır.Adamın favori browser'ı firefox veya chrome ise chromium project'i okuyacaksın,yoksa shdocvw diye Microsoft Com objesi var internet explorer penceresini kontrol eden.

4 Şub 2015
115
0
C++ İçinden
Niye kastınız la bu kadar yurttayım yurtta olmasam yardım ederdim..Textbox1 ID Textbox2 Şifre olucak sitedeki t1 ve t2 degerlerini c#'a atayıp ıd şifre yazınca siteye baglancak..Sor yakınına pclerde hangi tarayıcı kullanıyor ona görede ayar çekersin..pc geçersem kodları yollarım sana

1597534862

Uzman üye
19 Eki 2010
1,156
0
Samsun
Webbrowser'da açarsan,webbrowser'da kalırsın.Adam senin programının üstünde okumak zorunda kalır.Adamın favori browser'ı firefox veya chrome ise chromium project'i okuyacaksın,yoksa shdocvw diye Microsoft Com objesi var internet explorer penceresini kontrol eden.

evet dediğim öyle bende araştırdım ama webbrowserde uygulama içinde kalıyo benim istediğim giriş yapa tıklayınca varsayılan tarayıcıyı açıp siteye bağlanıp giriş yapması

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.