C# Backend Öğrenmek için Kaynak Arıyorum

Yankeski

Üye
14 May 2016
69
0
İstanbul
c# backend öğrenmek için türkçe kaynak ve basitten ileri seviyeye kadar olan projeleri nereden bulabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Cevap: c# backend kaynak

Merhaba,

Aşağıda ki link üzerinden Türkçe olarak öğrenebilirsiniz;

Link ==> AXPA

Bu eğitim ile aşağıda ki bilgilere hakim olabilirsiniz;

* Programlamaya giriş

* Veri tipleri

* Döngüler

* Kurumsal yazılım mimariler

* Tasarım desenleri

* Sektörde kurumsal organizasyonların kullandığı backend yazma tekniklerini profesyonel bir akış açısıyla öğreneceksiniz.

* Hayat kurtarıcı Best Practice'lerle dolu bir içerikle karşılaşacaksınız.

* Özenle hazırlanmış, gerçek hayat projeleri destekli tasarım desenleri bölümü.

* Sürdürebilir yazılımlar için SOLID bir mimari.

* Backend yazma teknikleri kursun ileri seviye bölümlerini oluşturuyor.

* Eğitimin en büyük özelliği, best practice odaklı olması ve syntax bazlı programlama yerine Ne-Ne Zaman-Nerede-Niçin sorularına cevap vermesidir.

* Örneğin; bir çok programcı "Interface" syntax'ını bilir fakat onu gerçek hayatta kullanmakta zorlanır.

Bu eğitim sizi kendinden emin bir programcı yapacaktır.

Bilginize,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.