C# Bir yerde hata var

19 Ocak 2019
67
0
Ötüken
Arkadaşlar 5 ve 14. Satırda :
Kod:
error CS0234: The type or namespace name `Data' does not exist in the namespace `System'. Are you missing `System.Data' assembly reference?

hatası ve

16 ve 9. satırlarda CS0246: The type or namespace name `DataTable' could not be found. Are you missing an assembly reference?

hatası veriyor yardımcı olurmusunuz

Kodların tam hali : https://paste.ubuntu.com/p/SnSNHvFFhg/

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
389
Ankara
Üstad yukarda derleyici yönergeleri ile demişsin, Unuse_For_Build tanımlanmamışsa System.Data'yı kullanma diye.. Sonra aşağıda kullanmışsın :D

Üstad basit bir CSV yazma okuma için gereksiz bir milyon işlem var. Kendin yap daha iyi yaparsın zaten. Unity Engine System.Data'yı destekler.

İkinci #If'i ve de #endif'lerden bir tanesini çıkarabilirsin. Zaten diğerini de çıkar, yani #if'ler kalmasın gereksiz.

Veya kendin adam gibi bir kod yazarsın. 290 satır kod yazmış. Ben aynı kodu 30 satırda yazardım. Zaten göreceğin gibi metodların yarısını daha yazmamış. Aceminin kodunu niye çalıyorsun?

19 Ocak 2019
67
0
Ötüken
Üstad yukarda derleyici yönergeleri ile demişsin, Unuse_For_Build tanımlanmamışsa System.Data'yı kullanma diye.. Sonra aşağıda kullanmışsın :D

Üstad basit bir CSV yazma okuma için gereksiz bir milyon işlem var. Kendin yap daha iyi yaparsın zaten. Unity Engine System.Data'yı destekler.

İkinci #If'i ve de #endif'lerden bir tanesini çıkarabilirsin. Zaten diğerini de çıkar, yani #if'ler kalmasın gereksiz.

Veya kendin adam gibi bir kod yazarsın. 290 satır kod yazmış. Ben aynı kodu 30 satırda yazardım. Zaten göreceğin gibi metodların yarısını daha yazmamış. Aceminin kodunu niye çalıyorsun?

zztri zztri hocam sunun düzenlenmis halini atarmısnz cok lazımda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.