C# Brute Force Programı Yapımı Hakkında

WiseCat

Yeni üye
15 Mar 2018
26
0
Merhabalar 0 dan kendim brute force programı yazmak istiyorum internetteki kodları inceledim ama bir şey anlamadım.

Sıkıntı yaşadığım yer kombinasyon üretmek. Rastgele değil de belli bir sıraya göre üretmek istiyorum.

Basitçe nasıl yapabileceğimi anlatırsanız çok sevinirim.

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
70
7,707
Merhabalar, öncelikle konunuzu buraya değil yardım merkezine açmanız gerekiyordu. Brute force prograöı yazmak öyle kolay değildir, c#, c+ gibi dillerin kursları var onlara göz atın derim.

WiseCat

Yeni üye
15 Mar 2018
26
0
Merhabalar, öncelikle konunuzu buraya değil yardım merkezine açmanız gerekiyordu. Brute force prograöı yazmak öyle kolay değildir, c#, c+ gibi dillerin kursları var onlara göz atın derim.
Dile yeteri kadar hakimim döngülere vs daha öncesinde de uygulama geliştirdim sadece kombinasyonları sıralı şekilde üretme konusunda takıldım.

WiseCat

Yeni üye
15 Mar 2018
26
0
ila c+ dilini bilmene gerek yok ben kendi programi yapiyorum youtube istedigim programi arayip nasil yaptiklarini bakiyorum sonra kendim yapiyorum ve zaten gore gore ogrenirsin

Dostum aslında bu basit bir brute force programından daha fazlası olacak o yüzden bütün temellere ihtiyacım var. Yani ben de kod kopyalamayı biliyorum elbet ama işime yaramıyor kopyaladığım kod. Benim mantığını öğrenip tekrar yazmaya ihtiyacım var.

abdullah078

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
272
0
Amsterdam
abdullah078
Temeli öğrenmek lazım yani algoritmayı eğer onu bilmezse yani anlamazsa çok kötü olur ilerleyemez.
Algoritma neyin nasıl yapıldığını anlamaktır.

ozaman kursa gitsin ogrensin C+ ama soyle birsey var niye brute force yapmak istiyor zaten cok brute programlari var eger soyle dusunuyorsa ben kendi brute force ile daha cok site duseririm alakasi yok hem brute force ile dusurdun sitelere mass cek icinde siteler var genelde onlara index atsin arkadas

WiseCat

Yeni üye
15 Mar 2018
26
0
ozaman kursa gitsin ogrensin C+ ama soyle birsey var niye brute force yapmak istiyor zaten cok brute programlari var eger soyle dusunuyorsa ben kendi brute force ile daha cok site duseririm alakasi yok hem brute force ile dusurdun sitelere mass cek icinde siteler var genelde onlara index atsin arkadas
Hocam anlamadın herhalde farklı bir şey yapıcam o yüzden 0 dan yazmam lazım hazır olanlar benim istediğim gibi çalışmıyor.

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
Hocam brute force programlarının açık kaynak kodlarına bakarak ufakta olsa mantığını kavrayabilirsiniz en azından başlangıç için güzel bir adım olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.