C/C++ kod program yazdım hata veriyor?

TurkeyForces

Yeni üye
29 Nis 2016
32
2
Mersin
Sistem programlama dersi için verilmiş bir programdı ancak ne kadar yazdıysam hata aldım sürekli yardım ve çözümlere açığım.

Bir argümanı kabul eden bir program yazın. Bu argüman, programınızın kaç çocuk yaratması gerektiğini belirlemelidir. Her tek çocuk 1'den 10'a kadar sayılar basmalı, her çift çocuk işlem numarasını göstermelidir. 5 numaralı çocuk çökmeli (sıfıra bölün), diğer tek çocuklar 0-9 arasında rastgele bir sayı döndürmelidir. Çift numaralı çocuklar işlem numaralarının son iki hanesini döndürmelidir. Tüm çocuklar ve ebeveyn, başlangıçta hangi çocuk (veya ana işlem) olduğunu ve çıkarken işlem numarasını göstermelidir. Ana işlem, tüm çocuklarını beklemeli ve dönüş bilgilerini (çöktü / çıktı, çıkış kodu) işlem numarasıyla birlikte göstermelidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.