Çözüldü c# cyrpter (Assembly Load)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
Edit Sorunu Çözdüm
Bu tarz sorun yaşayan olursa bilgilendirme amaçlı açıklayayım.
ram e atmaya çalıştığınız exe eğer bir program tarafından protect lendiyse (.net reactor, vmprotect vb.) bu hatayı veriyor. Çözüm tersine mühendislik.
----------
c# da crypter yazıyorum .net ile yazılmış her program sorunsuz şekilde assembly loadla çalıştırabiliyorum mesela nj rat. fakat c++ la yazılmış bir uygulamayı yüklemeye kalktığımda geçersiz biçimdeki bir program yüklenmek istendi System.badImageFormatException hatası alıyorum. Yardıma ihtiyacım var :RpS_mellow:

cyrpter 4 4 lük normalde ****defender ile taramada FUD. Bir kaç antivirüs programını sisteme kurup runtime testide yaptım. Avast bitdefender vs. njratla baglandığımda gıklarını çıkaramıyor. Eset ise virüs bulduğunu ve sildiğini söylüyor fakat silemiyor sürekli buldum sildim diye uyarı çıkıyor.

Assembly aselam = Assembly.Load(blist.ToArray());
aselam.EntryPoint.Invoke(null, null);

ram e yüklemede bu şekilde.
.net de sikinti yok fakat dediğim gibi her istediğim şeyi yapamıyorum c++ yukarıda yazdığım hatayı veriyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
Normal bir testeri şifreleyerek deneyebilirsin.Njrat gibi her nefesi ezberlenmiş bir rat bir zahmet yakalansın esete

Esete yakalanması çok problem değil benim için. problem olan dediğim gibi her istediğimi crypterlayamıyorum. Benim istediğim dosya ne olursa olsun ne dille yazılmış olursa olsun crypterlayip çalıştırabilmek.

Sorun çözüldü
Bu tarz sorun yaşayan olursa bilgilendirme amaçlı açıklayayım.
ram e atmaya çalıştığınız exe eğer bir program tarafından protect lendiyse (.net reactor, vmprotect vb.) bu hatayı veriyor. Çözüm tersine mühendislik.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
crypted exe çalıstığında hata verıyorsa runpede sorun vardır
hazır kullan

Hazıra gerek yok zaten yazdığım cyrpterda en ufak bi sikinti yok.
Sorunda yukarda belirttiğim gibi rame yüklemeye çalıştığım exe protect edildiğinden kaynaklı çıktı. istediğin crypterı kullan istediğin runpeyi rame yükleme esnasında protect edilmiş bir exeyi kullanamazsın
(en azından assembly load ile)

Son düzenleme:

mert215

Yeni üye
28 Tem 2008
49
0
rat olarak njrat. ratta sıkıntı yok zaten rame çok rahat gömüyorum. rame gömerken hata aldığım rat değil başka bir programı gömerken hata alıyordum iştede hallettim akşam

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
rat olarak njrat. ratta sıkıntı yok zaten rame çok rahat gömüyorum. rame gömerken hata aldığım rat değil başka bir programı gömerken hata alıyordum iştede hallettim akşam

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.