C#'da Bir Proje İndirirken Hata Alıyorum Ne Yapabilirim?

Kartal9090

Yeni üye
28 Ağu 2021
7
0
18
Merhaba arkadaşlar yeni yeni c# öğrenmeye çalışıyorum githubdan bir proje indirdim ve hata alıyorum kodları bırakıyorum yardımcı olur musunuz?

C#:
string n=" ";
StreamReader stream = new StreamReader(item); // رائة الملفات
string read = stream.ReadToEnd();

foreach (string st in viruselist)
{
    if (Regex.IsMatch(read, st))
    {
        File.WriteAllText(item, n); // HATA ALDIĞIM KISIM BURASI
    }

button2.Enabled = false;
    listBox1.ForeColor = Color.Green;
    label4.Visible = true;
    viruses = 0;
    label1.Text = "viruses: " + viruses.ToString();
}

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kartal9090

Yeni üye
28 Ağu 2021
7
0
18
Console tarafında görünen hatayı ss alıp atar mısın?
Ya işte konsolde hata çıkmıyor proje çalışıyor silme butnona bastığımda ekranda bu verdiğim kodun hatalı olduğunu söylüyor

Dostum hata aldığın kısmı sormuyorum aldığın hata ne diye soruyorum
Ya işte konsolde hata çıkmıyor proje çalışıyor silme butnona bastığımda ekranda bu verdiğim kodun hatalı olduğunu söylüyor

Kartal9090

Yeni üye
28 Ağu 2021
7
0
18
Peki o hata ne? Hata neredeyse nerede, hatanın nerede olmadığını söyleyeceğine direkt hatayı atmak bu kadar zor mu?
Hata çıktısı vermiyor diyorum hatayı atmak zor mu diyosun olmayan şeyi nasıl atayım konsolda kodda bi hata yok ama butona basınca otomatik kod sayfası açılıp yukarıdaki verdiğim kodu gösteriyo

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Hata çıktısı vermiyor diyorum hatayı atmak zor mu diyosun olmayan şeyi nasıl atayım konsolda kodda bi hata yok ama butona basınca otomatik kod sayfası açılıp yukarıdaki verdiğim kodu gösteriyo
Sen kendin demedin mi kodda hata alıyorum diye? :mad:

Başlıkta yazan şu: "... Hata Alıyorum ..."
Konu içerisinde yazan şu: ... indirdim ve hata alıyorum kodları bırakıyorum ....
Kod içerisinde yazan şu: // HATA ALDIĞIM KISIM BURASI

Hatasız hata mı var yani? Sen sadece KONSOLDA HATA VERMİYOR demişsin, ben de nerede veriyorsa onu ver dedim. yukarıda ne demişsin?
silme butnona bastığımda ekranda bu verdiğim kodun hatalı olduğunu söylüyor
Kim söylüyor? onu gönder, visual studio'da çıkmıyor mu uyarı, hata bilgi penceresi? mi onu gönder.. HATA diye tanımladığın her neyse onu gönder... Visual studio'nun kendi hata penceresi var oraya baktın mı, orada neler yazıyor? onu gönder... Hiçbir şey olmadan uygulama çalışmayı mı durduyor? o zaman bize HATA kelimesini 5 farklı cümlede kullanma bize ki hata resmi istemeyelim. Tepkisiz bir şekilde yazılım çalışmıyor de mesela.

Ne yapmamızı istiyorsun bu yazdığın konudan, tahmin mi yürütücez neler olduğunu? Bir de kodun bir kısmını atmışsın, ki tamam eyvallah, item diye bir parametre var orada ne değeri veya değerleri geliyor orada? nerden bilicem ben? hangi değerde nasıl bir sıkıntı çıkıyor telapati mi yapayım? path mi yanlış? dosyaya erişim izni mi yok? dosya mı yok?
Hayır madem bu kadar zor anlatması, video çek yükle madem görelim bakalım hatasız hata neymiş. Hem kendi HATA alıyorum diyor isteyince biz azar işitiyoruz işe bak.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.