C++ dan anlayan aranıyor bilgi için içeri!!

15 Eki 2011
75
0
Arkadaşlar c++ dan sağlam anlayan biri lazım bi oyun var ama serverfiles bozuk yani serveri kuruyorum oyuna girip biraz oynadıktan sonra atıyor hata filan veriyor bu serverfilesi sağlamca düzeltebilicek biri varmı birlikte çalışabilceğim.

yardım etcek varsa mesaj atsın bana...

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
C++ dan oyun yapiyosan çok zor unity kullan yada gamemaker parayla al der ama server filan kurarsin ben game makerle serverli oyun yapmistim her oyun için oyun motoru kullanmalisin unity 3d oyun yaptirir ve c# javascript dili destekler gamemaker kendine özgü basit GML dili destekler kodlamasizda oyun yapilir ama şimdiden birakma bi c++ uzmani inşallah yedim ederde oyununu bitirip bize gosterirsin

15 Eki 2011
75
0
oyun hazır karakter filan itemler filan ama bazı hatalar var mesela oyunda silahı yükselttimmi hata veriyor yani kodlarında bi hata var bazı şeylerin düzeltemiyorum işte c++ dan anlamıyorum :)

herşeyi halletsem bi sunucu alıcam da hata veriyor...

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
oyun hazır karakter filan itemler filan ama bazı hatalar var mesela oyunda silahı yükselttimmi hata veriyor yani kodlarında bi hata var bazı şeylerin düzeltemiyorum işte c++ dan anlamıyorum :)

Hmm sen baskasinin oyununumu editliyosun kendini bazdan yapiyosun , editlemeyse c++ acayip ugrastirici ve hassas dildir ama işletim sistemi yazacak kadar etkili.bastan ise buraya kadar geldiysen hll derim bi uzman ilgilenir ama kimsede beleş ugrasmiyo bedava oyun hilesi vermedikleri gibi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.