C# dan anlayanlar bir bakabilirmi?

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Arkadaşlar üniversitede hocamız proje verdi ve projemizden beklentisi şu,

Bir at yarışı yapacagız 6 adet at koşacak felan filan yani netteki at yarışı orneklerinin aynısı diyebilirim.

Bizden istedigi sey bu yaptıklarımızı class ortamında yapmamız yani form olacak ancak formdan cagıracagımız class lar sayesinde çalışacak program.

At sınıfı , Kupon sınıfı , Kullanıcı sınıfı ( at yarışını oynayan) , Stadyum sınıfı , birde seyirci sınıfı.

bu projemde bana yardım edecek arkadaş arıyorum Bende ona her türlü yardımı ederim. ben projeyi baya bir ilerlettim sadece sınıflara ayıramadım. yardımcı olacak arkadaşlar bana ozelden veye buradan ulaşırsa sevinirim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.