C++ Dersleri [Dev Video Arşivi]

Lexia34

Üye
8 Tem 2015
141
0
Hocam bende C++'ya başlamak istiyorum ama Microsoft Visual C++ ve Dev C++ hakkında hiçbir bilgim yok bir farkları yok dimi :D

Aurora35

Yeni üye
7 Ağu 2012
33
0
[FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]Elinize [FONT=&quot]sağlık teşekkürler.[/FONT][/FONT]
[/FONT] [/FONT]

beratberk

Üye
23 Haz 2015
185
0
sevdiğim bir heçkır c++ hiçbir halta yaramaaz boş ugraş dedi ozmn bu konu gereksiz olmuyomu ama emege saygı bi tşk atarım

MaskHacker

Uzman üye
14 Eki 2013
1,531
3
C:/
sevdiğim bir heçkır c++ hiçbir halta yaramaaz boş ugraş dedi ozmn bu konu gereksiz olmuyomu ama emege saygı bi tşk atarım

Heçkır abini dinle tabi :D bu konunun gereksiz olup olmadığına heçkır abin karar veriyorsa doğru söylüyorsun bu konu tamamen gereksiz. :RpS_thumbdn::RpS_thumbdn:

mrtaklan

Yeni üye
22 Eki 2015
24
0
Alıntı:

beratberk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Heçkır abini dinle tabi bu konunun gereksiz olup olmadığına heçkır abin karar veriyorsa doğru söylüyorsun bu konu tamamen gereksiz.

internette gezerken sürekli c++ herşey diyorlar heçkır neden öyle dedi açıklaması var mı :confused:
bu arada arşiv için çok sağol çok yol kat ettim muhammedin kitabıda varmış diye okudum onuda alıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.