C++ dili öğrenmeden önce

20 Eki 2014
64
0
arkadaslar lamer olmak istiyorum suan az cok html dili bılıyorum sanırım c++ önemlıymıs bu konusda ben html dilini tam takır öğrenmeden c++ dilini öğrense sorun olur mu acaba

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Önce dilleri ne için öğrenmek istediğinize karar verin. Anladığım kadarıyla bu konuda pek bir fikriniz yok ve insanların yönlendirmeleri doğrultusunda ilerliyorsunuz. Siz programlama dillerini ne yapmak için öğrenmek istiyorsunuz?

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
arkadaslar lamer olmak istiyorum suan az cok html dili bılıyorum sanırım c++ önemlıymıs bu konusda ben html dilini tam takır öğrenmeden c++ dilini öğrense sorun olur mu acaba

öğrenme. En azından şuan uğraştığın dilde belli bir düzeye gelene kadar başka dillere geçiş yapmaya kalkışma. Zamanından olursun, öğrenme sürecisini yavaşlatırsın. HTML öğrendikten sonra c++ öğrenmek işine gelecekse, o zaman rahat rahat öğrenirsin.

Sıkıntı olmaz ama c# daha önemli c++ ya göre
pardon anlayamadim ? C bilgin ne kadar acaba ? Neye göre bu önem sırasını yapıyorsun çok merak ettim şuan. Aydınlatır mısın, neden C# c++'a göre daha önemli ?

Drve

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
557
0
öğrenme. En azından şuan uğraştığın dilde belli bir düzeye gelene kadar başka dillere geçiş yapmaya kalkışma. Zamanından olursun, öğrenme sürecisini yavaşlatırsın. HTML öğrendikten sonra c++ öğrenmek işine gelecekse, o zaman rahat rahat öğrenirsin.

pardon anlayamadim ? C bilgin ne kadar acaba ? Neye göre bu önem sırasını yapıyorsun çok merak ettim şuan. Aydınlatır mısın, neden C# c++'a göre daha önemli ?

ndn biliyo musun c++ c#'den türeme c#öğrenirse c++'yı daha kolay öğrnir

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
ndn biliyo musun c++ c#'den türeme c#öğrenirse c++'yı daha kolay öğrnir

bir yaşıma daha girdim. c++ c#'dan türeme öyle mi .... GWAAAD...... Lütfen dillerin çıkış yıllarını araştırır mısın. C ailesinden bir dili öğrenmek istiyorsa bir kimse, ilk başta C öğrenmesi tavsiye edilir. Adı üzerinde hani, C... Eksik yahut yalan yanlış bilgiler verip forumdaki insanların bilgilerini bulandırmayınız.

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
C>c++>C# arkadaşlar şimdi C en eski dil c dilleri arasında ilk dil yani atası. ardından bu dili kolaylaştırarak c++ dili oluşturulmuş. C ogrenen bir insan c++ ve c# ı ogrenmesi cok kolay olur. c# ın avantajı ise yeni nesil olması yanı cogu seyle uyumlu. ancak bu demek olmuyorki c# ı ogrenıyım c++ kolay olur. tam tersi c++ ogrenmek c# ogrenmenizi kolaylaştırır. c++ da degil c# da en onemli olanı C yi ogrenebilmek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.