C# dilinde kendimi geliştirme değerlendirme

folleder

Yeni üye
21 Ağu 2019
7
0
Merhaba ben %60 C#dili biliyorum ama fakat aklıma yapıcak bişi gelmiyor oyun hilesi desem nerden başlamalıyım bilmiyorum kendimi nasıl daha iyi geliştirebilirm ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emperor Federico

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
876
0
Route 66
Neye göre, kime göre, hangi istatistiklere göre %60 biliyorsun Csharp'ı sen dostum? Bir kere oyun hilesi yazacaksan senin Csharp'ta işin ne? Pointerları bilmen, registerları bilmen gerekiyor. Bu da şu demek; makine diline yakın olman lazım C++ gibi, Assembly gibi. İnsanların open-source projelerini incele, tersine mühendislikle onları taklit et, hangi metodları hangi biçimde kullanmışlar öğren. Sağda solda da Csharp'ı %60 biliyorum deme, gülerler sana.

folleder

Yeni üye
21 Ağu 2019
7
0
Neye göre, kime göre, hangi istatistiklere göre %60 biliyorsun Csharp'ı sen dostum? Bir kere oyun hilesi yazacaksan senin Csharp'ta işin ne? Pointerları bilmen, registerları bilmen gerekiyor. Bu da şu demek; makine diline yakın olman lazım C++ gibi, Assembly gibi. İnsanların open-source projelerini incele, tersine mühendislikle onları taklit et, hangi metodları hangi biçimde kullanmışlar öğren. Sağda solda da Csharp'ı %60 biliyorum deme, gülerler sana.

teşekkürler düşüncen için yani sadece oyun hilesi yazmak değil hedefim sınırsız gibi bişi :)

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Yazılım dillerinin bir bütünü olmadığı için bütünü olmayan bir şeyin neye göre %60 ını biliyorsun dostum? Bunu demekten yoruldum bi dildeki 2-3 for döngüsü kurup class method yapılarını bilince o dili bilmiş olmuyorsun sadece temelini atıyorsun.Yukarıda arkadaş demiş zaten C#'da pek bir işin yok oyun hilesi için C++ ilgilenmen gerekiyor youtube'da udemyde bir çok video serisi var kendini o şekilde ilerletebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.