Çözüldü C diski kilitlendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Poxierus

Üye
5 Haz 2015
75
0
-
harddiskimi sata çevirici ile bilgisayar bağlamıştım C diskinde kullanıcı dosyalarına erişmeye çalıştım hata verdi "bu dosyalara erişmeye izniniz yok" sonrasında harddiski tekrar bilgisayara dahili olarak bağladım ancak c üzerinde kurlu olan çoğu program ve oyuna erişemiyorum kısayolları boş beyaz simge olarak görünüyor ve tıklayınca hiçbir değişim olmuyor. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=AjWfKy6pVlY[/ame]

Öncelikle sistemin nereye kurulu c mi d mi eğer sistemin d sürücüsündeyse ve c yedekler için boş ise everest ile pcden c sürücüsüne ulaşabilirsin ordan flash sürücüye kopyalarsın ancak sistem c de yüklü ise biostan başlayan bir işletim sistemi ile onları kurtarabilirsin (ubuntu linux vb)

virüs girmiş olabilir .güvenli modda aşlatmayı dene . oda olmadı güvenlik ayarıyla oyna

Bir dene Belki sorununu çözebilirsin.
C disk üzerine sağ tıkla.
Özellikler>>>>>>>Güvenlik>>>>>>Gelişmiş>>>>>Sahip>>>>Düzenle>>>Diğer Kullanıcı ya da Gruplar>>Gelişmiş>Şimdi Bul.
Bu yolu izle ve Bu alanda bilgisayarınızn kullanıcı adı ad bölümünde olanı seçin ve onaylayınız.
Gelecek ekranda tüm sekmeleri izin ver olarak seçiniz.
Tümünden tamam diyerek çıkınız.
tekrar aynı yere bu kez İzinler bölümüne bu işlemi yapacaksınız.
Özellikler>>>>>>>Güvenlik>>>>>>Gelişmiş>>>>>İzinler>>>>Düzenle>>>Diğer Kullanıcı ya da Gruplar>>Gelişmiş>Şimdi Bul.
Bu alanda ise 3 kullanıcı eklenecek yada var ise bu kullanıcılara tam yetki verilecek bunlar.
Administrator
System
bilgisayar adı olan kullanıcı
Olay bu kadar bir deneyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.