c# girilen sayıyı kelime olarak yazma

Piyango

Üye
14 May 2016
84
0
c# da girilen sayıyı kelime olarak yazma işlemi nasıl yapılır ? örneğin ben 42 yazdım ve çıktı olarak bana kırk iki çıktısını verdi bu nasıl yapılır ?

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,263
localhost/admin.php
kardeşim 0dan 100'e kadar tüm sayıları yazacaksın sonra diğerlerinde hepsini değil sadece yüzdelik sayıları yazacaksın 200ü a değişkenine 300ü b değişkenine ..... 1000 i aa değişkenine .... 10000 i aaa değişkenine. istediğin kadar artır.
sonra girilen sayıyı basamaklara ayıracaksın sonra if ile basamaklar hangi değişkene eşitse onu yazdıracaksın hepsi bu.

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
714
Carpe Diem
bunun başka bir yöntemi yok mu başka bir dil de olabilir
Merhaba buna bakarmisiniz python ile yazımı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.