C# Giriş sistemi ( Hwid ) -- Whisber

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Gece gece aklıma esti ve kodladıgım giriş sistemini paylasayım dedim. Öncelikle kendinize bir host edinin ve hostta bir txt klasoru acınız ve istediğiniz keyleri oraya giriniz..

Kodları atayım :

Kod:
 [COLOR="Blue"]if (textBox1.Text == null) 
            {
                MessageBox.Show("Lütfen Key Giriniz..");
            }
            WebClient wc = new WebClient();          
            var veriler = wc.DownloadString("sitendeki txt sayfasını ac"); 
            //hocam üstteki koda kendi hosttaki txt leri yani keyleri atman gerek. ( eklemen gerek siteye )
            if (veriler.Contains(textBox1.Text))
            {
                MessageBox.Show("oldu");
                Form2 frm2 = new Form2();
                frm2.Show();
            }
            else
            {
                MessageBox.Show("olmadı");
            }[/COLOR]

Bir kac goruntu atalım..

Programın kaynak kodları burada : Giriş sistemi

NOT : Virüstotal koymadım çünkü bu bir proje dosyası neresini taratabilirim veya neden virüs koyayım ki ? Çok gerekli ise rar taratıp koyarım konuya..

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Ellerine sağlık. İnternette C# HWİD giriş sistemi için Türkçe kaynak bulmak zor. Genelde vb.net ile ilgili var. Tekrardan eline sağlık. :)

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Mesela adama ben programı sattım atıyorum satarken oluşturduğum hwid serial 1234567890 siteye txt e bunu yükledim adama verdim adam da açıldı ben siteden o seriali silip 0987654321 yapsam adamda program açılır mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.