C# İle İlg Programınızı Yazın Ve Çok Kolay Öğrenin

LastShot05

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,075
1
Türkiye
Merhabalar Forumda Birkaç Konuya Tanık Oldum C# Hakkında
Bende Buna İstinaden C# Dersleri Çekmeye Başladım C#'yi Öğrenmek İstiyen Arkadaşlar Varsa Forumda Paylaşacagım Konu Veya Videolarıma Göz Atabilir. C#'yi Size Çok Kolay Yönden Öğreteceğim 5 Videoda Kendi Programınızı Yapabileceksiniz. İlk Videomu Yayınladım. Videolar Üzerinden HiçbirŞekilde Gelir Elde Etmemekteyim. Para Kazanma Kapalı Durumda Yani Gelip'de Pirim Yapma Felan Demeyin. İlgili Arkadaşlara Öğretmek Amaclı Bunu Yapıyorum.
İlk Videoda Neler Var ?
Form Ortamından Önce Console Ortamıda Yazı Yazıdırma Nasıl Yapılır ? / İlk Program / 4 Satır Kod
VİDEO
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1RaiIx24mHI&t=275s[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.