C# İle Nasıl Hile Kodlayabilirim?

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
610
91
Merhaba ben C# öğreniyorum
Ve
Az çok iyi çalışan bir hile kodlama istiyorum
İnjector olarak veya direkt olarak dll yüklemeye ihtiyaç duymayan hileler

Şuan anticheat şerden kaçmaya çalışan bir hileye ihtiyacım yok sadece dll inject edebilen veya dll siz direk olarak hile açabilen bir Windows C# form uygulaması ile hile yapmak istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim?

Strex

Üye
11 Ağu 2022
136
29
Knk sana önerim bi oyun bul örnek csgo o oyunun içinde kodlarında açık bulmaya çalış bulduğun açık üzerine kod yaz dilediğin gibi ve yap youtubede veya google amcada aratırsan bulursun

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
610
91
Knk sana önerim bi oyun bul örnek csgo o oyunun içinde kodlarında açık bulmaya çalış bulduğun açık üzerine kod yaz dilediğin gibi ve yap youtubede veya google amcada aratırsan bulursun
Youtubede veya googlede zaten arattım fakat adamlar ezbere iş yapıyor ve koaların ne işe yaradığını anlatmıyorlar
sadece button1 in içine bu kodu koyun falan diyorlar

bu işi yotubede anlatanlar dahada beter adamlar visual studio yu bile tam olarak kullanmayı bilmiyor
yeni form oluştururken zorlanan insanları gördüm

O yüzden burada konu açtım

6 Şub 2022
50
6
Merhaba ben C# öğreniyorum
Ve
Az çok iyi çalışan bir hile kodlama istiyorum
İnjector olarak veya direkt olarak dll yüklemeye ihtiyaç duymayan hileler

Şuan anticheat şerden kaçmaya çalışan bir hileye ihtiyacım yok sadece dll inject edebilen veya dll siz direk olarak hile açabilen bir Windows C# form uygulaması ile hile yapmak istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim?
Mobilden kodlama bilmedende yapılıyor eğer oyun android ise

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
715
c# ile en fazla hilenin arayüzünü/formunu falan hazırlarsın. roblox hilesi yazacaksan allah c.c seviyesinde luau & c++ bilginin olması lazım, o roblox interpreterine dışarıdan luau bytecodu çalıştırtmak kolay iş değil.

ayrıca o "ezbere iş yapıyor" dediğin hile developer'ları, forumdaki herkesi reverse engineering konusunda tokatlar. Adamlar ezbere iş yapmıyor, sen sadece çok basit ve açıklamaya gerek olmayan fonksiyonları vs ilk defa gördüğün için kafan karışıyor. adamın gelip de 'malloc' fonksiyonunu açıklamasını bekleme yani kendi araştırmanı kendin yapmayı öğren. insanlar birbirini 'spoonfeed'lemez özellikle reverser topluluklarında.

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
610
91
c# ile en fazla hilenin arayüzünü/formunu falan hazırlarsın. roblox hilesi yazacaksan allah c.c seviyesinde luau & c++ bilginin olması lazım, o roblox interpreterine dışarıdan luau bytecodu çalıştırtmak kolay iş değil.

ayrıca o "ezbere iş yapıyor" dediğin hile developer'ları, forumdaki herkesi reverse engineering konusunda tokatlar. Adamlar ezbere iş yapmıyor, sen sadece çok basit ve açıklamaya gerek olmayan fonksiyonları vs ilk defa gördüğün için kafan karışıyor. adamın gelip de 'malloc' fonksiyonunu açıklamasını bekleme yani kendi araştırmanı kendin yapmayı öğren. insanlar birbirini 'spoonfeed'lemez özellikle reverser topluluklarında.
Ömer DMN Bakabilirsiniz

Bahsettiğim kişilerden biri bu ezbere derken bunu kastettim
Adamın dediği tek şey bu kodu kopyalayıp buraya yapışturuyoruz
Bu kofuda buraya yapıştırıyoruz
Başka dediği birşey yok

evet dinliyorum nasıl birşey istersiniz yardımcı olmaya hazırm
Basit bir İnjector ile başlamayı düşünüyorum
Veya
Belirli bir oyunda sadece para hilesi veya ona benzer birşey

Mesela youtubede gta3 için para hilesi yapımını gördüm ama adam orada hazır kod kullanıyordu.

Başka yabancı bir kaynaktan aldığı kodu kopyala yapıştır yapıyordu.

Ben ise kodları anlayarak yazmak istiyorum

IBenKimim

Yeni üye
1 Eki 2022
18
7
Basit bir İnjector ile başlamayı düşünüyorum
Veya
Belirli bir oyunda sadece para hilesi veya ona benzer birşey

Mesela youtubede gta3 için para hilesi yapımını gördüm ama adam orada hazır kod kullanıyordu.

Başka yabancı bir kaynaktan aldığı kodu kopyala yapıştır yapıyordu.

Ben ise kodları anlayarak yazmak istiyorum
anlamaktayım sizi öncelikle kodlama dilini ögrenmen lazım gereken egitim setini hazırlamaktayım atacagım linkten takipte kala bilirsin https://www.turkhackteam.org/konular/c-dili-temel-konseptler.2024921/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.