C# İle Renklerin Dünyası Programım

ERR0RMRX

Yeni üye
15 Mar 2017
42
0
Daha Önce C# İle Hesap Makinesi Yazmıştım Gayet İyi Olmuştu Şimdide Reknlerin Dünyası Adlı Bir Program yazdım Baya Bi Kod Yazdım Bir Teşekürü Hor Görmeyin Değerlendiren herkeze Çok Teşekkür ..

Programın Şifresi ;

admin

1234

Programın Resmi ;

5QqmBM.png

zByl9B.png

ER26k9.png

Programı İndirme Linki ;

Dosya Yükle - Dosya Upload

Son düzenleme:

yasoli27

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
286
0
Eline sağlık ben de yazmıştım :D murat hoca iyi iş çıkarıyor fakat bence direk 10. videoya atlamalısın :D

SiyahKodcu

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
651
2
Ankara
Dostum gayet güzel olmuş ancak bir sorum var

if textbox1.text mantığı ilemi yaptın yoksa username/password değişkenleri ilemi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.