c# ile yaptıgım basit bir hesap makinesi

si1ent

Üye
24 Haz 2013
64
0
+ Programın sürümü: 1.0
+ Kullanılan programlama dili: C#
+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana Ait.
+ Sistem Gereksinimleri: Microsoft .Net Frame Work 4.5
+ Açıklama: 4 islem

DarkStern e tesekkür ediyorum dinleyip cevapladıgı için

+ İndirme Linki:
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
+ VirusTotal Sonuçları:
https://www.virustotal.com/tr/file/...a5ceb5b2fe22baa422207610/analysis/1374344056/
qkcqs.png

Son düzenleme:

Zxe

Uzman üye
30 Haz 2013
1,203
0
Londra
programmı bu yoksa kodmu :D
alay ediyorum
buraya programı yüklemen gerekiyor virüstootal resim indirme linki ile kodlar bize lazım degil
Ayrıca Orda 7-8 kodla yapacagını Ben İnt.Parse İle 2-3 Hamlede Yaparım :D
Sen Ders İzlememişin Hazır Kod Almışın!

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
programmı bu yoksa kodmu :D
alay ediyorum
buraya programı yüklemen gerekiyor virüstootal resim indirme linki ile kodlar bize lazım degil
Ayrıca Orda 7-8 kodla yapacagını Ben İnt.Parse İle 2-3 Hamlede Yaparım :D
Sen Ders İzlememişin Hazır Kod Almışın!

emeğe saygın olsun görgüsüz bencil, bugün heves edip bunu yapan yarın daha büyük işler yapar.

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
C:\Windows
Gerginlik yaşanmasın.

İster program paylaşılsın ister kod kişinin kendi isteğine bağlı. Eğer programını tanıtıyor ise elbette ki .exe ve virüs total de eklemeliydi bunu geldiğinde düzeltir sorun yok.

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
tamam yeri değil ama "Zxe" arkadaşımızı biraz daha iyi tanırsanız düşünceleriniz aynı olmaya bilir çünkü adamın her yaptı yorum olumsuz ve aşalıyıcı ....bu arada boş post kastım özür diliyorum söylemeden duramadım

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
Dostum tamam yeter bu kadar gerginlik. Devam ederse kitlemek zorunda kalacağım boş yere gitmesin arkadaşımızın konusu. Biraz saygı gösterelim konuyu açan kişiye de bu konuda. Gerginlik yaratılmasın bu konu hakkında yorum yapılmasın daha fazla. Arkadaşımız uğraşmış her halükarda emek var C#' a hoş geldin deriz olur biter bize düşen budur. :)

si1ent

Üye
24 Haz 2013
64
0
kusura bakmayın henüz visual studioda yaptıgım projeleri nasıl paylasıcagımı bilmiyorum o yüzden sadece kod attım :S

CourierC

Kıdemli Üye
16 Ağu 2010
2,655
0
kusura bakmayın henüz visual studioda yaptıgım projeleri nasıl paylasıcagımı bilmiyorum o yüzden sadece kod attım :S

Programı F5 ile çalıştırdığınızda debug klasörünün içerisindeki .exeyi rarlayıp upload edeceksiniz ve virüs totalinide koyacaksınız. Bu şekilde alınıyor program.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.