C# İlk Programım Görev Yöneticisi

ByPro55

Katılımcı Üye
18 May 2014
840
0
world..
S.a Arkadaşlar Coder Olmaya Yeni Başladım. :)

Görev yöneticisi gibi işlevleri vardır.Görevleri kapatır açar.Lafı fazla uzatmıyorum.

Resim : http://i.hizliresim.com/qqNmWR.png

Link : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Virüs Total : https://www.virustotal.com/tr/file/...22b67f2ff87b52644d6e6eff/analysis/1401064650/

NOT : Arkadaşlar ilk programım olduğundan amatörce olabilir.Fakat Black-King ' in dediği gibi sabır,özgüven ve not tutarak inşallah bu işi öğrenirim.İyi kötü yorumlarınız bekliyorum.

ByPro55

Katılımcı Üye
18 May 2014
840
0
world..
Sabit kardeşim, işlemi sonlandırdıkların orda gözükebilir fakat kapanıyor , google veya başka bir klasör için deneyebilirsin.Daha 2 gün oluyor başlayalı.Allahın izniyle iyi bir yerlere gelirsem çok iyi olur.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Foreach â gerek yok. Timer kullan. Neyse formu açınca direk çek açık programları butona tiklatmaya çalışma. Yinede güzel

ByPro55

Katılımcı Üye
18 May 2014
840
0
world..
Yorumlarınızı dikkate alıyorum.Yeniyim daha elimden bu kadar geldi c# dersleri falan izleyip kapatıp sonra yapmaya çalışıyorum alışıcam inşallah.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Bende bir "coder"im, ancak sıkılmaktan başka çarem yok, sana web programlamaya geç derim, ancak bundan zevk alıyorsan ilerde alamayacağını düşünüyorum.

Web Programlama bir çok işine yarayabilir, ancak zevk alıyorsan ve devam etmek istiyorsan sana şöyle diyeyim;

Bu iş "VB6 veya VB.net" ile yürümez. Java, C# özellikle öğrenmelisin.

Yolun açık olsun...

ByPro55

Katılımcı Üye
18 May 2014
840
0
world..
Teşekkürler kardeşim.Ben bu yola yarı yolda bırakmak için çıkmadım.Pes etmicem Allahın izniyle iyi bir yerlere gelecem.

ByPro55

Katılımcı Üye
18 May 2014
840
0
world..
Şuanlık bir problemim yok kardeşim çok teşekkür ederim.Görev Yöneticisini geliştirmeye çalışıcam.

muhendisbey

Katılımcı Üye
29 Eyl 2013
290
0
Bende bir "coder"im, ancak sıkılmaktan başka çarem yok, sana web programlamaya geç derim, ancak bundan zevk alıyorsan ilerde alamayacağını düşünüyorum.

Web Programlama bir çok işine yarayabilir, ancak zevk alıyorsan ve devam etmek istiyorsan sana şöyle diyeyim;

Bu iş "VB6 veya VB.net" ile yürümez. Java, C# özellikle öğrenmelisin.

Yolun açık olsun...

Demek ki bi coder değilsin ki sıkılıyorsun. Aklınıza özgün fikirler gelmediği için boş boş sunuz. Webin geleceği nereye kadar ? web sitesi kodlamaktan daha öte bişey var mı ? tasarım zaten boş iş...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.