C# İnstagram hesap stalklama programı [inSTALKram/sülepenX]

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Sağ olun hocam inşallah yakında bitecek

Proje Bittiğinde Kaç Satır Kod Yazdığınızı Söyler misiniz? Ellerinize Sağlık.

Hocam satır pek bir işe yaramıyor sonuçta
{
} Bunlar bile bir satır ama şimdiden baya bir kod yazdım ve sıkıntı şu oluyor Instagram engel koyduğu için bende farklı yollarla bu engelleri geçmeye çalışıyorum ve kodlar uzuyor ve programın stabilizesi düşüyor bende stabilizeyi korumaya çalışıyorum bir yandan :(

merakla beklemedeyiz

Teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hocam satır pek bir işe yaramıyor sonuçta
{
} Bunlar bile bir satır ama şimdiden baya bir kod yazdım ve sıkıntı şu oluyor Instagram engel koyduğu için bende farklı yollarla bu engelleri geçmeye çalışıyorum ve kodlar uzuyor ve programın stabilizesi düşüyor bende stabilizeyi korumaya çalışıyorum bir yandan :(
Bilirim...Bende Python İle Yazıyorum Bir İnstaBot :) Tabii Seninki Şuan Daha Gelişmiş :D

SaidWHY

Yeni üye
15 Şub 2022
4
0
SülepenX
Merhaba arkadaşlar yeni bir program ile karşınızda olmaya çalışıyorum :D programın adı inSTALKram amacı profili açık olan bir hesabı sürekli olarak stalklaması instagram api kullanmadığım için yavaş ilerliyorum kullanmamamın sebebi ise yapmak istediğim birçok özelliği kısıtlamaları :(

Özellikleri/Eklenecekler:
-Hikayesini anonim olarak izleme
-Hikayeyi indirme
-Yeni hikaye geldiğinde bildirme
-Yeni biri takip ettiğinde bildirme
-Stalklanan kişi birini takip edince bildirme
-Bazı genel profil bilgilerini gösterme

Q24O1V.jpg

6JqAR9.gif

8Y1kqA.gif
Hocam üstünden kaç sene geçmiş projenizi yapmaktan vaz mı geçtiniz yoksa linki ben göremedim galiba? iyi çalışmalar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.