C++ Kitap

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Ahhh.... Deitel....... Her dile kitapları var..........

Neyse, linkini attığın kitap ile fotoğraftakiler aynı, sadece baskı(edition) farkı olduğu için kapakları farklı. Başlangıç için tavsiye edebilirim.

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Her Yönüyle C kitabını al. Kesin tavsiyem. C dili için en iyi kaynak. Sonra C++ diline geçersin bence önce C dilini öğren.

Katılmıyorum. Her iksininde temeli benzese de, C daha zor bir dildir. C++ ile hem objeye dayalı programlamanın da nosyonunu alacaktır. Daha sonra canı isterse C'ye geçer zaten.

Ama başlangıç için C kesinlikle uygun değil.

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Her Yönüyle C kitabını al. Kesin tavsiyem. C dili için en iyi kaynak. Sonra C++ diline geçersin bence önce C dilini öğren.

Elektronikle uğraşan biri değilsen veya yazdığın programın çok hızlı çalışması gerekmiyorsa C tavsiye etmem kimseye. Ben direkt​ C ile başladım pişman da değilim ama işine yaramayacaksa boşuna saçlarını dökmeni istemem. Her yönüyle c kitabına gelince ben de o kitaptan öğrendim ama yeni fark ettim Türkçe kitaplar ne kadar iyi olursa olsun eksik kalıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.