c# konusunda sıkıştım

Fenerist1

Yeni üye
3 Nis 2013
12
0
1- Arkadaşlar adamlar kod verio basit program kodu onu nereye yazıcam ?
2-Fake program yapmaya calısıorum ıd şifre yazdım label lara yanınada textbox ekledım şimdi adam buraya ıd şifre yazınca ben nerden alıcam bu bilgileri ?
3-c# ile oyun hilesi yapıcak düzeye nezaman gelırım oyun hılesı nasıl yapılır?
4-hwıd sistemi nedır programlara nasıl konulur
Cevap yazarsanız mennun olurum kısa sürede gelişmek istiyorum bilgiye açım :D:twist

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
kardeşim benim de pek bilgim yok ama sana genel bir tavsiye vereyim:
1-videolar indir,izle orada her şeyi anlatıyorlar
2-videoları izlemeyi bitirdikten sonra kodlar bul o kodları anlamaya çalış.
3-kardeşim 2. söylediğin o keylogger ile alakalı olması lazım
4-(diğer üyelerimizin söylediğine göre)başlayalı 2-3 yıl olduysa ozaman oyun hilesi yapabilirmişsin :D
5-4. söylediğini bilmiyorum :D

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
direk form applicationdan başlaman hata, daha yumurta kırmayı bilmezken, köfte yapmak seninkisi.

İlk Olarak Consol Application öğren, Muhammed Mastar - Videolu C++ , C# , Sql , Html Dersleri , Burada dersler var bende bakmışdım videolara, bize okudla öğretilen kadar iyi.

Consol videolarını izleyip öğrendiklerini uygulayabildikden sonra form applicatio nderslerine başlarsın.

Bu işi öğrewnirken 2 sayıyı toplama dikdötrgen çevresini hesaplama gibi çok minik programlar yazıcaksın bu senin ehvesini kaçırmasın.

İşi bilmeden o dediğin programı ayzamassın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.