C ögrenme

ssusar

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
429
0
Denizli
Merhaba Arkadaşlar C ögrenmeye başladım ama iyi kaynaklar mı bulamadım yoksa ben mi düzgün anlayamadım bilmiyorum. Ancak bir ögretici olmadan bu iş zor onu anladım . neye çalışacagını neyi yapacagını bilmiyorsun. Belki bir ögretici bulurum diye buraya yazmak istedim. Arkadaşlar mesala bana diyecek bugün bu konuya çalış ödev falan vericek akşama kadar şunu yap diye sürekli geliştirecek.
yardım edicek birisi varmı ?

AlparslaNN

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,143
0
Türkiye
Kardeşim illa bir öğretici gerekmiyor burda C, C# , Vb.net vb dilleri kendileri öğrendiler bazı arkadaşlar mesela Youtube girip C dili Ders 1 diye girip bakarsan daha yardımcı olur belki senin calıstıgın kaynaklar ne tam olarak bilmediğim için bişi diyemem :)

ssusar

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
429
0
Denizli
Kardeşim illa bir öğretici gerekmiyor burda C, C# , Vb.net vb dilleri kendileri öğrendiler bazı arkadaşlar mesela Youtube girip C dili Ders 1 diye girip bakarsan daha yardımcı olur belki senin calıstıgın kaynaklar ne tam olarak bilmediğim için bişi diyemem :)

Kitap buldum internetten alsam faydası olurmu acaba bilginiz varmı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.