C# Projem

Vibe7

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
287
0
Windows
İyi akşamlar arkadaşlar, benim projemde bir sıkıntı var bir türlü yapamıyorum. Bu yüzden de sizden yardım istemeye geldim. Umarım yardım edersiniz.

İlk önce projemi anlatayım. Projemde kullanıcı kendi bilgisayarında herhangi bir Access veri tabanını açacak. Bu veri tabanının içerisinde ki tabloları ListBox da listeleyecek. Daha sonra kullanıcı ListBox dan seçtiği bir tabloyu Data Grid View de gösterecek. En son olarak bu görüntülediği tabloyu, SQL Server veri tabanı olarak kaydedecek.

Data Grid View de görüntülemeye kadar tamamladım fakat bir türlü kaydetme işlemini gerçekleştiremedim. Kaydetmeyi nasıl yapacağımı kafamdan kurguluyorum ama bir türlü koda dökemiyorum. İnternette de bununla ilgili bir sonuç yok varsa da ben bulamadım.

Umarım sorunumu anlatabilmişimdir. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.:eek:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.