C++ saorunu yardımcı olursanız sevinirim

usabehci

Yeni üye
11 Eyl 2012
33
0
C++ da program yazıyorum system("PAUSE"); yapama rağmen program kapanıyor açılmıyor hemen kendini kapatıyor getchar( ); da kullandım çözüm olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

usabehci

Yeni üye
11 Eyl 2012
33
0
porgram yazıyorum daha yeniyim biraz yazıyorum işte system("PAUSE"); yapıyorum ama olmuyor deneme yaptığımda açıldığı gibi kapanıyor getchar( ); da yaptım olmadı

ihsancemil

Yeni üye
15 Eyl 2012
9
0
Sırf sana cevap verebilmek için kayıt oldum :) returnle fln uğraşmak yerine sadece sonuna

cin << x;

yazarsan program senden bir değer girmeni ister ve sen o değeri girene kadar cıkmaz.

peki bu kodu nereye yazıcam : buda basit en sona bitirmek için koyduğun } işaretinden önce koyucaksın benden tavsiye program yazmaya başlamadan ilk önce onu hallet.
NOT: tabiki x i tanımlaman lazım int main () den sonra { açınca hemen int x ; de sorun olmasın :p

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.