C# (sharp) İLE NELER YAPABİLİRİM YARDIM ÖGRENMEYE BASLICAM DA

Raibs

Üye
5 Nis 2016
147
0
Bende yeni basladım kardes insallah güzel paylasımlar gelir

Ben simdiye dek Visual Basic indirdim ve youtubeden C# derslerine bakıyorum eğer izledğim videoları soracak olarsan özelden yaz atarım link

Raibs

Üye
5 Nis 2016
147
0
Abi benim genel olarak öğrendiğim kadarıyla C , C++ , C# nesne tabanlı programlar birbirine benzer deniyor zaten en önemlilerinden bir kaçı bu.

Bana söylenen kadarıyla zaten hepsi hemen hemen birbirine benziyor, birini kavradınmı diğerlerinide öğrenirsin gibi şeyler kulağıma gelmekte.

Tek soruma cevap alamadığım ne gibi programlar yapabilirim dendiğinde her şey deninde kafam karışıyor.Ne kadar para alacağımı nasıl hesaplayacağımı kavrayamadım.

Hyd

Uzman üye
13 Ara 2015
1,011
0
Ankara
dostum bence Csharp degilde python daha yararlı dünyada en fazla kullanılan %34 (sanırım) pythondur facebook twitter gibi sosyal medya liderleri python bilen kişileri işe alırlar ama sen genede bi düşün

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Python da nesne tabanlıdır ve cidden öğrenmeside yazmasıda çok kolaydır. Bu arada üstteki yorumlardan birinde görmüştüm evet C++ ve C Sharp nesne tabanlı dillerdir ancak C nesne tabanlı bir dil değildir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.