C# Speech Recognition - Sesi tanıma

Uesmer

Yeni üye
19 Tem 2015
39
0
Arkadaşlarım, abilerim ve ablalarım. Basit olarak speech recognition konusuna değindim. Sıfırdan bir ses tanıma programı yazdık. İlgisi olanları bekliyorum. Ayrıca baktım ki diğer kanallarda 5 dakika bu olay ben 20 dakika işlemişim, sanırım biraz fazla açıklıyorum herşeyi. Yinede yorumlarınızı bekliyorum...
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=L7IhyYpvPak[/ame]

Uesmer

Yeni üye
19 Tem 2015
39
0
Teşekkür ederim hocam. Fakat ortalama bir kitle yaratmadıkça çok istekli video çekemiyorum. Aslında insanlardan istek programları yapmak istiyorum videolarda ama, malesef hiç istek yok.

Uesmer

Yeni üye
19 Tem 2015
39
0
Yakın zamanda chrome geçmiş, indirilenler, çerez gibi şeyleri anında çekme gibi bir şey düşünüyorum aslında ama. Ne kadar kitle alır bilmem.

ramizah

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
892
4
Dünya
Teşekkür ederim hocam. Fakat ortalama bir kitle yaratmadıkça çok istekli video çekemiyorum. Aslında insanlardan istek programları yapmak istiyorum videolarda ama, malesef hiç istek yok.

siz videolarınızı çekin elmet birgün hepsi değerlenir ve binlerce belki bir zamanla yüz binlerce kişi izler siz videolarınıza derslerinize devam edin hocam :)

noxi176

Yeni üye
29 Haz 2015
9
0
Hocam elinize sağlık, şahsen kanalınıza abone olup diğer videolarınızıda beklicem umarım devamı gelir. Bu işleri merak eden insanlardan zamanla bir kitle oluşacaktır zaten o yüzden umudunuzu kaybetmeyin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.