C ve D açamıyorum anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
resim1lb2.png

fatih250

Katılımcı Üye
23 Eyl 2008
857
0
SanaL AlemiN DerinliklerindeN
Kardeş sana kesin çözüM söyliyim Panda 2009 orjinal versiyonu var onu yükle geçeR kesin diyoru ha trojen yemişsin seN....... pANDA YÜKLEYENE KADAR BaşlaT / ÇalıştıR / C: veya D :
yaz idare et kesin çözüm kardeŞ pando 2009

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,363
9
arkadaşım aynısı bende oldu nette biras araştır bazı kodlar war.bat yapıp güvenli modda çalıştır.ama şimdilik ctr+alt+deleteden yeni görew C: veya D: yapıp açabilirsin :)

ozıyılmaz

Yeni üye
26 Eyl 2007
18
0
arkadaş sen virüs yemişe benziyon. yukarıda bir arkadaş nod 32 önermiş.kusura bakmasın ama ben hiç o programı tavsiye etmiyom.bence ücretsiz avast kullan.

26 Kas 2008
110
0
torrent virüsü bu formda lınkverdım aynı sorun olan bı arkadasın konusuna bak ona hıc bı problem kalmaz
ayrıca avastıda kullanma tavsıye etmem bılgısayarı hantallastırmaktan baska bı ıse yaramıyor

nasuh03

Yeni üye
19 Tem 2007
3
0
kardeş autorun.inf virüsü var pcde. başlat çalışıtrdan sürücü ismi girersen harddike diske giriş yapabilirsin. güncel bi virüs programı sorununa çözüm olabiiliii

gehpcpc

Yeni üye
1 Ara 2008
50
0
29
Batman
arkadaş sen virüs yemişe benziyon. yukarıda bir arkadaş nod 32 önermiş.kusura bakmasın ama ben hiç o programı tavsiye etmiyom.bence ücretsiz avast kullan.

KARDEŞ YORUM YAZMADAN ÇNCE BARİ Bİ RESİME BAKSAYDIN ADAM ZATEN AVAST KULLANIO:D:D:D ŞU ANDA PİYASADAKİ ÜCRESTİZ OLARAK HİZMET VEREN EN İYİ NOD32 DİR DİĞERLERİ YHA PC Yİ KASIOR YHADA ÜCRET İSTİYOR .. EN İYİSİ NOD32 :twist

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.