C# Webbrowser sorunu

Fraction

Üye
8 Nis 2016
144
0
Herkese merhaba.

Çok basit bir şey üzerinde çalışırken gerçekten saçma sapan bir sorunla karşılaştım. Sayfa uzantısı .jsf olan bir siteye bağlantı kurmaya çalıştığımda "Script Error" hatasıyla karşılaşıyorum ve sitenin asıl ihtiyacım olan içeriği yüklenmiyor. C# ile pek bilgim yok. Bu yüzden basit şeylerle uğraşıyorum.

YQryMz.jpg

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,263
4
744
Merhaba, webbrowser'ın bir özelliğini aktifleştirmek sorununuzu muhtemelen çözecektir. Forma vereceğim şu kodu girebilirsiniz veyahut webbrowser'ı seçip sağ kısımdaki özelliklerden aktifleştirebilirsiniz.

Kod:
[COLOR="SeaGreen"]webBrowser.ScriptErrorsSuppressed = true;[/COLOR]

Fraction

Üye
8 Nis 2016
144
0
Merhaba, webbrowser'ın bir özelliğini aktifleştirmek sorununuzu muhtemelen çözecektir. Forma vereceğim şu kodu girebilirsiniz veyahut webbrowser'ı seçip sağ kısımdaki özelliklerden aktifleştirebilirsiniz.

Kod:

İyi günler. Bunu denemiştim ama işe yaramadı. Çünkü ihtiyacım olan içerik yüklenmiyor.

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Interner Explorer'ı açınız yan taraftaki çarka tıkladıktan sonra internet seçeneklerine giriniz.
İnternet seçeneklerindeyken ; > Güvenlik > Özel Düzey
Özel düzeye giriş yaptıktan sonra aşağılarda bulunan
Etkin Komut dosyasını
Devre Dışı Bırak seçeneğini seçip Tamam dedikten sonra sorunu bir daha deneyiniz.

Fraction

Üye
8 Nis 2016
144
0
Interner Explorer'ı açınız yan taraftaki çarka tıkladıktan sonra internet seçeneklerine giriniz.
İnternet seçeneklerindeyken ; > Güvenlik > Özel Düzey
Özel düzeye giriş yaptıktan sonra aşağılarda bulunan
Etkin Komut dosyasını
Devre Dışı Bırak seçeneğini seçip Tamam dedikten sonra sorunu bir daha deneyiniz.

Bununla aynı mantık oluyor. Ulaşmak istediğim yer yüklenmiyor.
Kod:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.