C++ yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0
S.A. arkadaşlar. c++ da ufak bi sorunum var , internette araştırmama rağmen istediğim cevabı bulamadım bir türlü, sorun şu:

bir txt dosyasının içerisinde 50 basamaklı bir sayı var , bu txt dosyasını okutuyorum ama ekranda gözüken sayı txt içindekinden çok farklı ve eksik basamaklara sahip.
internette

cout.precision(10);

komutu gibi bir kaç komut vardı onları denedim ama yinede ekrana yansıyan rakamlar txt dosyasındakiyle aynı değildi. yapmaya çalıştığım şey ise bu 50 basamaklı sayının asal sayı olup olmadığını bulmak. compliyer olarak Code::Block kullanıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0
//güncel. istediğim sadece 50 haneli bir sayıyı ekranda göstermek ve basit bir işleme tabi tutmak (toplama çıkarma vs.) . txt dosyasını okutmayı ve asal sayı kontrolünü kendim yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.