C:/ yi açamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
bilgisayarımdan C:/ tıklayınca birlikte aç penceresi açılıyor bu sorunu format atmadan nasıl düzelte bilirim ?

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Bi Yöntem daha Klasör Seçeneklerinden Gizli Dosyaları Göster Ve Korunan İşletim Sistemleri Ögelerini Gösteri Aktif Hale Getir C Sürücüsünü Birlikte Aç Penceresinden Windows Klasöründe Bulunan Explorer.exe yi Seç Açtıktan Sonara Autorun dosyalarını Sil Bukadar

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
yardımlarınız için teşekkürler benim bir sorunum daha var :
Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster dedigimde hiç bir degişiklik olmuyor tekrar klasör seçeneklerini açtıgımda eskisi gibi oluyor ve gizli dosyaları göremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.