Çözüldü C#

TheC4RB0N

Katılımcı Üye
4 Nis 2016
562
0
Ankara
Öncelikle bütün arkadaşlarıma selamlar umarım keyfiniz ve durumunuz iyidir

Yazmak istediğim program bir paragrafı alıp
Google bing bunlar gibi yerlerde aynı bir yazı olup olmadığını yani yazının özlük seviyesi kopya olup olmadigi veya yüzde kaçı kopya yüzde kaçı öz yazı olduğunu kontrol etmektir bu dediğimin bir ismi var ama hatirlamiyorum lütfen affola

C# da mantığı anlayamadım yani pyton veya c++ kutuphanelerden fonksiyon cekerken c# da boyle bişi sanırsam yok veya ben bilmiyorum bununla ilgili beni aydınlatacak şu kutuphaneyi kullanabilirsin veya şöyle bir fonksiyon oluşturabilirsin tarzında brifing istiyorum umarım kendimi aciklayabilmişimdir ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0
*intihal (plagiarism)

If it was that simple, it would be done by all sites (including this one) automatically.
Unfortunately, it is not simple, at all.

You may be able to do it by issuing a Google search on each sentence in the submission, combined with some clever software to work out the likelyhood of plagiarism, but even then is could be defeated by simply changing word order or choice.

I would abandon the idea, myself!
Gördüğüm bir yorum.

Stackoverflow'da açılmış benzer bir konu:
https://stackoverflow.com/questions/30040273/plagiarism-checker-c-sharp-based-api

Ve konuda bahsi geçen Copyleaks'in github linki:
https://github.com/Copyleaks/.NET-Plagiarism-Checker

TheC4RB0N

Katılımcı Üye
4 Nis 2016
562
0
Ankara

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.