C99.sheller eskidi mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

katarsis22

Yeni üye
6 Eki 2007
8
0
Selamlar arkadaşlar. Elimde 5-6 tane serverda c99 shellim var bir tanesini örnek olarak anlayan birine pm olarak atacağim server bayaği büyük 100 civari site var zannedersem kernel sürümü 2.4.32. Shell olan sitelerin hiç birisi backconnect yapmiyor yani anlicaniz netcat le dahi komut shelli açamiyorum. Modemden ilgili portlar da açik. Acaba php sheller eskidi mi işe yaramiyor mu artik. Kernel sürümleri için çıkan local rootlar da çalişmiyor phpshell den komut girince. Bu işten iyi anlayan bir arkadaşla beraber şu vereceğim serveri bir inceleyelim bakalim nerde yanliş yapiyorum. Hem ben de öğrenmiş olurum. Lütfen iyi bilen arkadaşlar cevaplasin onlara göndereceğim shell olan serverin adresini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.