cabal bilen acil yardım

kebaal

Katılımcı Üye
7 Ocak 2011
298
0
27
senin çıktığın yerden :)
arkadaşlar görevden bir eldiven verdi ben bladerim eldiven şehir dışında da canımın dolmasını sağlıyor bu eldivenin özelliğini başka bir nesneye aktarabilirmiyim yada özel bir taşla felan başka bi nesneye bu özelliği katabilirmiyim?

Draniel

Yeni üye
4 Ocak 2011
14
0
Malesef Öyle bir imkanın yok Ancak itemi kırdırırsın Sana parçalarını verir başa bir item yapmakta kullanırsın ama oda sadece o itemle olmaz bayağı uğraşman gerek boşver en iyisi hiç uğraşma İtem kırmakla felan Bu Arada Mars Serverinde İse GelGetme diye bi FB görürsen o benim Pm at beraber takılırız

pain01

Yeni üye
10 Nis 2012
10
0
Ben Jupiterdeyim cogu char hakkinda bilgim bulunmaktadir item skill felan her tur konuda oyundada saten bir cok GA llikta bulundum eger yeni başliyan veyahut bilmediginiz birşey olursa elimden geldigince yardimcı olmak isterim...

altfuxor

Yeni üye
12 Nis 2012
10
0
kebaal,

Dostum Cabal Online'da öyle bir özellik bulunmamakta fakat Cabal2'de bahsettiğin gibi özellikleri olması olasıdır.

iyi forumlar.

SollekS

Yeni üye
20 Nis 2012
6
0
Ankara
Beyler düzeltme yapayım hemen : Evet öyle bi özellik var hp regeneration diyoruz buna.Craftli itemlerde olur veya slotta da basabilirsin fakat bunun yerine wampiric item tavsiye ederim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.