Cabal Online Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,261
0
*Konu açmadan önce mümkün olduğunca forumun
arama bölümünü kullanalım ki forumda konu kirliği yapmayalım.

*Konulara gereksiz mesajlar atmamaya özen gösterelim. Örneğin sadece smiley, Paylaşım için saol ,+1 ve tek kelimelik cevaplar vermemeye özen gösterelim.
*Açacağımız konuların başlıklarını anlaşılır ve konu ile ilgili olmasına özen gösterelim.
*Forumun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.
*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici konular gördüğünüzde, bu konunun veya mesajın üzerinde bulunan simgesine tıklayarak konuyu veya mesajı yönetime bildirebilirsiniz. Bu sayede forum daha düzenli olacaktır.

*Her konu kendi bölümünde açılmalıdır.(Örn; Yardım isteyenler yardım bölümüne)
*Facebook vb. sosyal paylaşım sitelerinin linki vs. verilmesi kesinlikle yasaktır.
(Grup ve sayfa linkleri reklama girer.)
*Forumun diğer kuralları buradada geçerlidir.
*Kurallara uymayan konular kilitlenir,taşınır,silinebilir.

TurkHackTeam Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.