Cabal Online Rank Atlama

Draniel

Yeni üye
4 Ocak 2011
14
0
Rank Atlamak için Her 10 lv başına Gelen Lving Up Görevlerini yapınız bunları

Warrior - Force Shelder : Blody Ice
Mage - Blader : Deserd Scream
Force Archer - Force Blader : Gree Despair

Officerlerinden alabilirsiniz

Novice (lv 0)
Apprentice (lv 20)
Regular (lv 30)
Expert (lv 40)
A.Expert(lv 50)
Master (lv 60)
A.Master(lv70)
G.Master(lv80)
Completer (Lv90)
Transcender (lv100)

Olmanız gerekir

Ek olarak Tavsiye vereyim G masterden sornaki Attack Skillerinizi Lv 9 da bırakın Çünkü 9 Lv bir skili Dolum süresi 1 saniye ise 10 lv bir skilin 3 saniye gibi oluyor ve vs de En fazla Trans. Skili kullanan kazanır Onun dışında Bufflarınızı 20 lv e çekin.

Birde Traning Dummy lerde Skill Point kasmak için Ezik diye adlandırdığımız Novice mage skillerinden 2-3 tane alın Auto atack a bırakıp Afk olarak skill kasabilirsin Tam ekran modundayken Ald + Tab yaptığınızda Atackınız durucaktık Fakat Windows Mode de iken İnternette gezinseniz bile Atack yapıcaktır.

Birde Skill Kasmak için Kıyafet ve silah olarak Defansı ve atackı düşün olan Skill Exp Per skill i yüksek olan Adept cinsinde İtemler alın.
 

pain01

Yeni üye
10 Nis 2012
10
0
kardes bir konuda bisi sormak isterim sana trans skill inin 9 da kalmasi skill in erken acıldıgını ve ne kadar cok ktrans kullanırsan ws de alirsin yazmışsin.. fakat combo esnasinda kolay kolay kimse trans skill ini başa koymaz.. bence bu fikrin yanlış cunku ws atarken saten cb siz kolay kolay kimse ws yi alamas hersey skill hızına ve skill in fazla cakmasına baglidir.. fark edersen Fa larin skill dizilişlerinde coguna bak ilk başta terra lari felan kullanır cunku o skiller ws de hem cok hızlıdır hamde iyi kapatir.. ;)
 

inbalancee

Yeni üye
24 Ağu 2011
9
0
hyr g.masterdan sonraki skillerin 9 lwlde birakirsan daha hızlı dolar vede daha bir kaç kere vurabilirsin
 

SollekS

Yeni üye
20 Nis 2012
6
0
Ankara
Mesela Force Blader kullanıyorum. Pvp'ye trans skili ile başlarım çünkü resist cd ve cr düşürür ayrıca uzun mesafeli vurur.Ayrıca sword karakterlerde comp ve trans skilleri oldukça önemli.Force Shielder de kastık zamanında comp-trans vurup pvp bitiriyoruz :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.